HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Baygildin    Wel   5 4 1 0 9 18 26
2   Kyrylo Polievshchykov    Wel   5 4 0 1 8 19 28
3   Artur Miniguzin    Wel   5 3 2 0 8 19 27
4   Yury Tsimanovich    Wel   5 3 2 0 8 15 23
5   Jorne Huiting    Wel   5 2 3 0 7 21 30
6   Dirk Vet Jr.    Wel   5 3 1 1 7 18 26
7   Maurizio Falchi    Wel   5 3 1 1 7 18 26
8   Nicolai Capacli    Wel   5 3 1 1 7 15 24
9   Ilmars Stolcers    Wel   5 3 1 1 7 14 20
10   Vincent Houtjes    Wel   5 3 0 2 6 18 26
11   Arslan Musin    Wel   5 3 0 2 6 18 25
12   Antanas Zamulskis    Wel   5 3 0 2 6 17 25
13   Roman Ldokov    Wel   5 3 0 2 6 15 23
14   Hleb Pytko    Wel   5 3 0 2 6 13 21
15   Vincenzo Sgrò    Wel   5 3 0 2 6 13 20
16   Mateusz Skibicki    Wel   5 2 2 1 6 11 19
17   Szymon Polinceusz    Wel   5 2 1 2 5 15 22
18   Paulis Kuras    Wel   5 2 1 2 5 14 21
19   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   5 2 1 2 5 12 19
20   Gunars Gribuska    Wel   5 1 2 2 4 18 25
21   Andreas Jürgenson    Wel   5 2 0 3 4 17 23
22   Peteris Pauls Perkons    Wel   5 1 2 2 4 16 22
23   Alex-Mathias Tamm    Wel   5 2 0 3 4 15 23
24   Andrei Mouchan    Wel   5 2 0 3 4 14 21
25   Siim Kruusimae    Wel   5 2 0 3 4 11 20
26   Barnabas Kollner    Wel   5 2 0 3 4 10 16
27   Mykyta Ivanov    Wel   5 1 1 3 3 19 27
28   Max Materi    Wel   5 1 1 3 3 15 21
29   Ernests Zveja    Wel   5 1 1 3 3 14 20
30   Aleksandrs Lacis    Wel   5 1 0 4 2 14 22
31   Alex Klimenkov    Wel   5 1 0 4 2 12 18
32   Tomass Malinovskis    Wel   5 1 0 4 2 12 17
33   Kaspar Padar    Wel   5 0 1 4 1 14 22
34   Joel Markus Terras    Wel   5 0 1 4 1 9 18
 Ronde 5 
 zo 07-08-2011  Kyrylo Polievshchykov  - Artur Baygildin  0-2
 Yury Tsimanovich  - Roman Ldokov  2-0
 Maurizio Falchi  - Jorne Huiting  1-1
 Artur Miniguzin  - Antanas Zamulskis  2-0
 Nicolai Capacli  - Vincent Houtjes  2-0
 Ilmars Stolcers  - Szymon Polinceusz  2-0
 Dirk Vet Jr.  - Siim Kruusimae  2-0
 Gunars Gribuska  - Arslan Musin  0-2
 Vincenzo Sgrò  - Alex-Mathias Tamm  2-0
 Mateusz Skibicki  - Andreas Jürgenson  2-0
 Max Materi  - Hleb Pytko  0-2
 Mykyta Ivanov  - Tomasz Kolodziejczyk  0-2
 Ernests Zveja  - Paulis Kuras  0-2
 Tomass Malinovskis  - Andrei Mouchan  0-2
 Aleksandrs Lacis  - Barnabas Kollner  0-2
 Peteris Pauls Perkons  - Alex Klimenkov  2-0
 Joel Markus Terras  - Kaspar Padar  1-1