HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   6 4 2 0 10 28 38
2   Yury Tsimanovich    Wel   6 4 2 0 10 27 37
3   Artur Baygildin    Wel   6 4 1 1 9 29 39
4   Nicolai Capacli    Wel   6 4 1 1 9 24 33
5   Jorne Huiting    Wel   6 2 4 0 8 32 42
6   Kyrylo Polievshchykov    Wel   6 4 0 2 8 30 40
7   Dirk Vet Jr.    Wel   6 3 2 1 8 30 40
8   Vincent Houtjes    Wel   6 4 0 2 8 27 36
9   Arslan Musin    Wel   6 4 0 2 8 25 33
10   Ilmars Stolcers    Wel   6 3 2 1 8 25 33
11   Roman Ldokov    Wel   6 4 0 2 8 24 34
12   Maurizio Falchi    Wel   6 3 1 2 7 30 39
13   Szymon Polinceusz    Wel   6 3 1 2 7 22 30
14   Vincenzo Sgrò    Wel   6 3 1 2 7 21 29
15   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   6 3 1 2 7 20 28
16   Antanas Zamulskis    Wel   6 3 0 3 6 29 39
17   Hleb Pytko    Wel   6 3 0 3 6 27 37
18   Mateusz Skibicki    Wel   6 2 2 2 6 23 31
19   Peteris Pauls Perkons    Wel   6 2 2 2 6 21 28
20   Andrei Mouchan    Wel   6 3 0 3 6 20 27
21   Barnabas Kollner    Wel   6 3 0 3 6 16 24
22   Paulis Kuras    Wel   6 2 1 3 5 25 34
23   Ernests Zveja    Wel   6 2 1 3 5 17 25
24   Gunars Gribuska    Wel   6 1 2 3 4 29 38
25   Andreas Jürgenson    Wel   6 2 0 4 4 28 36
26   Alex-Mathias Tamm    Wel   6 2 0 4 4 25 35
27   Siim Kruusimae    Wel   6 2 0 4 4 20 29
28   Tomass Malinovskis    Wel   6 2 0 4 4 18 24
29   Alex Klimenkov    Wel   6 2 0 4 4 17 23
30   Mykyta Ivanov    Wel   6 1 1 4 3 28 37
31   Max Materi    Wel   6 1 1 4 3 22 29
32   Joel Markus Terras    Wel   6 1 1 4 3 17 26
33   Aleksandrs Lacis    Wel   6 1 0 5 2 21 31
34   Kaspar Padar    Wel   6 0 1 5 1 22 32
 Ronde 6 
 zo 07-08-2011  Artur Baygildin  - Yury Tsimanovich  0-2
 Artur Miniguzin  - Kyrylo Polievshchykov  2-0
 Jorne Huiting  - Dirk Vet Jr.  1-1
 Nicolai Capacli  - Maurizio Falchi  2-0
 Ilmars Stolcers  - Vincenzo Sgrò  1-1
 Arslan Musin  - Antanas Zamulskis  2-0
 Roman Ldokov  - Mateusz Skibicki  2-0
 Hleb Pytko  - Vincent Houtjes  0-2
 Szymon Polinceusz  - Paulis Kuras  2-0
 Tomasz Kolodziejczyk  - Andreas Jürgenson  2-0
 Siim Kruusimae  - Peteris Pauls Perkons  0-2
 Andrei Mouchan  - Gunars Gribuska  2-0
 Barnabas Kollner  - Alex-Mathias Tamm  2-0
 Ernests Zveja  - Mykyta Ivanov  2-0
 Tomass Malinovskis  - Max Materi  2-0
 Aleksandrs Lacis  - Joel Markus Terras  0-2
 Alex Klimenkov  - Kaspar Padar  2-0