HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   7 5 2 0 12 41 53
2   Yury Tsimanovich    Wel   7 5 2 0 12 40 52
3   Arslan Musin    Wel   7 5 0 2 10 36 45
4   Artur Baygildin    Wel   7 4 1 2 9 45 57
5   Jorne Huiting    Wel   7 2 5 0 9 44 56
6   Kyrylo Polievshchykov    Wel   7 4 1 2 9 42 54
7   Dirk Vet Jr.    Wel   7 3 3 1 9 42 54
8   Roman Ldokov    Wel   7 4 1 2 9 38 50
9   Nicolai Capacli    Wel   7 4 1 2 9 37 49
10   Ilmars Stolcers    Wel   7 3 3 1 9 37 47
11   Maurizio Falchi    Wel   7 3 2 2 8 43 53
12   Vincent Houtjes    Wel   7 4 0 3 8 41 51
13   Mateusz Skibicki    Wel   7 3 2 2 8 35 44
14   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   7 3 2 2 8 33 42
15   Vincenzo Sgrò    Wel   7 3 2 2 8 32 41
16   Andrei Mouchan    Wel   7 4 0 3 8 30 38
17   Antanas Zamulskis    Wel   7 3 1 3 7 42 54
18   Hleb Pytko    Wel   7 3 1 3 7 36 48
19   Szymon Polinceusz    Wel   7 3 1 3 7 36 45
20   Paulis Kuras    Wel   7 3 1 3 7 34 43
21   Ernests Zveja    Wel   7 3 1 3 7 29 37
22   Peteris Pauls Perkons    Wel   7 2 2 3 6 36 44
23   Andreas Jürgenson    Wel   7 3 0 4 6 35 44
24   Siim Kruusimae    Wel   7 3 0 4 6 29 38
25   Barnabas Kollner    Wel   7 3 0 4 6 28 37
26   Tomass Malinovskis    Wel   7 3 0 4 6 27 35
27   Mykyta Ivanov    Wel   7 2 1 4 5 39 48
28   Gunars Gribuska    Wel   7 1 2 4 4 40 50
29   Alex-Mathias Tamm    Wel   7 2 0 5 4 33 45
30   Aleksandrs Lacis    Wel   7 2 0 5 4 29 41
31   Alex Klimenkov    Wel   7 2 0 5 4 23 31
32   Max Materi    Wel   7 1 1 5 3 33 41
33   Joel Markus Terras    Wel   7 1 1 5 3 29 38
34   Kaspar Padar    Wel   7 0 1 6 1 30 42
 Ronde 7 
 zo 07-08-2011  Yury Tsimanovich  - Nicolai Capacli  2-0
 Artur Baygildin  - Artur Miniguzin  0-2
 Dirk Vet Jr.  - Ilmars Stolcers  1-1
 Vincent Houtjes  - Arslan Musin  0-2
 Kyrylo Polievshchykov  - Roman Ldokov  1-1
 Tomasz Kolodziejczyk  - Jorne Huiting  1-1
 Vincenzo Sgrò  - Maurizio Falchi  1-1
 Mateusz Skibicki  - Szymon Polinceusz  2-0
 Antanas Zamulskis  - Hleb Pytko  1-1
 Peteris Pauls Perkons  - Andrei Mouchan  0-2
 Barnabas Kollner  - Ernests Zveja  0-2
 Paulis Kuras  - Gunars Gribuska  2-0
 Alex-Mathias Tamm  - Siim Kruusimae  0-2
 Andreas Jürgenson  - Alex Klimenkov  2-0
 Joel Markus Terras  - Tomass Malinovskis  0-2
 Max Materi  - Mykyta Ivanov  0-2
 Kaspar Padar  - Aleksandrs Lacis  0-2