HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Yury Tsimanovich    Wel   8 6 2 0 14 58 70
2   Artur Miniguzin    Wel   8 5 2 1 12 59 73
3   Artur Baygildin    Wel   8 5 1 2 11 60 74
4   Jorne Huiting    Wel   8 3 5 0 11 60 74
5   Kyrylo Polievshchykov    Wel   8 5 1 2 11 57 69
6   Roman Ldokov    Wel   8 5 1 2 11 51 65
7   Arslan Musin    Wel   8 5 0 3 10 53 67
8   Vincent Houtjes    Wel   8 5 0 3 10 52 63
9   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   8 4 2 2 10 47 58
10   Andrei Mouchan    Wel   8 5 0 3 10 42 51
11   Dirk Vet Jr.    Wel   8 3 3 2 9 61 73
12   Nicolai Capacli    Wel   8 4 1 3 9 55 69
13   Ilmars Stolcers    Wel   8 3 3 2 9 53 64
14   Antanas Zamulskis    Wel   8 4 1 3 9 51 63
15   Szymon Polinceusz    Wel   8 4 1 3 9 48 58
16   Maurizio Falchi    Wel   8 3 2 3 8 58 69
17   Hleb Pytko    Wel   8 3 2 3 8 52 64
18   Mateusz Skibicki    Wel   8 3 2 3 8 51 62
19   Andreas Jürgenson    Wel   8 4 0 4 8 49 60
20   Vincenzo Sgrò    Wel   8 3 2 3 8 46 57
21   Paulis Kuras    Wel   8 3 2 3 8 44 53
22   Siim Kruusimae    Wel   8 4 0 4 8 37 48
23   Mykyta Ivanov    Wel   8 3 1 4 7 45 56
24   Ernests Zveja    Wel   8 3 1 4 7 41 51
25   Peteris Pauls Perkons    Wel   8 2 2 4 6 51 61
26   Gunars Gribuska    Wel   8 2 2 4 6 49 59
27   Barnabas Kollner    Wel   8 3 0 5 6 40 51
28   Tomass Malinovskis    Wel   8 3 0 5 6 40 50
29   Aleksandrs Lacis    Wel   8 3 0 5 6 37 51
30   Alex-Mathias Tamm    Wel   8 2 0 6 4 44 56
31   Alex Klimenkov    Wel   8 2 0 6 4 33 41
32   Max Materi    Wel   8 1 1 6 3 40 50
33   Joel Markus Terras    Wel   8 1 1 6 3 39 50
34   Kaspar Padar    Wel   8 1 1 6 3 37 51
 Ronde 8 
 zo 07-08-2011  Arslan Musin  - Yury Tsimanovich  0-2
 Artur Miniguzin  - Jorne Huiting  0-2
 Dirk Vet Jr.  - Artur Baygildin  0-2
 Nicolai Capacli  - Kyrylo Polievshchykov  0-2
 Roman Ldokov  - Ilmars Stolcers  2-0
 Vincent Houtjes  - Vincenzo Sgrò  2-0
 Maurizio Falchi  - Tomasz Kolodziejczyk  0-2
 Andrei Mouchan  - Mateusz Skibicki  2-0
 Szymon Polinceusz  - Ernests Zveja  2-0
 Hleb Pytko  - Paulis Kuras  1-1
 Peteris Pauls Perkons  - Antanas Zamulskis  0-2
 Siim Kruusimae  - Barnabas Kollner  2-0
 Tomass Malinovskis  - Andreas Jürgenson  0-2
 Mykyta Ivanov  - Alex-Mathias Tamm  2-0
 Alex Klimenkov  - Aleksandrs Lacis  0-2
 Gunars Gribuska  - Joel Markus Terras  2-0
 Kaspar Padar  - Max Materi  2-0