HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Finale NK-Schooldammen Welpen 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Welpen 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011121314151617181920WePuWhlWp
1   De Haven Doetinchem  77566..675........6..........9187293
2   De Schuilplaats Putten  156584..........5..26........9137095
3   Kon. Julianaschool Heteren  1336....66........7......67..9126888
4   Bornwater Bloemendaal  325..45....644........6......9117297
5   Fontanus Harderwijk  232..636....8....7..8........9107297
6   It Maitiidslibben Opeinde  20..4245......57..........6..9107292
7   Pater Jan Smit Heerhugowaard  ..4..3540..446....6..........9106889
8   De Regenboog Gorinchem  2..2..238..57....5..........89106888
9   De Driesprong Soest  1..2..........24655..4....5..9106383
10   De Mare Almelo  3....2....436..646....4......996792
11   De Bron Molenaarsgraaf  ......40..414..25........66..996477
12   School met de Bijbel Noordeloos  ......4..32..226........77..6996174
13   Pr. Willem Alexander Laren  ..3......1....343....6....576995469
14   Joost vd Vondel Amersfoort  ....1..1....332......665....5986175
15   De Bron Marum  26........2..........22544..6986080
16   Zonnewijzer Heerhugowaard  ..2....0......4........231676975166
17   De Opstap IJsselstein  ......2..........4..1..347436974962
18   De Driemaster Hardinxveld-Giessendam  ....2..............213..42456965165
19   De Regenboog Tilburg  ....1....2....3..2..1....1531925872
20   Bernadetteschool Naaldwijk  ..............0......22322227925466

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
Ronde 9
za  09-06-2012        De Haven Doetinchem  -   De Mare Almelo  
5
-
3
    It Maitiidslibben Opeinde  -   De Schuilplaats Putten  
0
-
8
    Bornwater Bloemendaal  -   School met de Bijbel Noordeloos  
4
-
4
    Kon. Julianaschool Heteren  -   Fontanus Harderwijk  
6
-
2
    De Bron Molenaarsgraaf  -   Pater Jan Smit Heerhugowaard  
4
-
4
    Bernadetteschool Naaldwijk  -   De Regenboog Gorinchem  
0
-
8
    Joost vd Vondel Amersfoort  -   De Driesprong Soest  
3
-
5
    De Bron Marum  -   De Driemaster Hardinxveld-Giessendam  
4
-
4
    De Regenboog Tilburg  -   Pr. Willem Alexander Laren  
1
-
7
    Zonnewijzer Heerhugowaard  -   De Opstap IJsselstein  
1
-
7