HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Daniil Ilin    Wel   9 5 4 0 14 77 91
2   Tamerlan Akhmerov    Wel   9 7 0 2 14 72 86
3   Berke Yiğittürk    Wel   9 6 1 2 13 79 93
4   Nikita Volkov    Wel   9 6 1 2 13 78 92
5   Marek Barabasz    Wel   9 5 2 2 12 74 88
6   Mykhaylo Shevchenko    Wel   9 6 0 3 12 60 73
7   Audrius Domarkas    Wel   9 5 1 3 11 66 80
8   Miraslau Kuzniatsou    Wel   9 4 2 3 10 72 86
9   Valentin Golubajev    Wel   9 3 4 2 10 64 76
10   Bogdan Rutkin    Wel   9 5 0 4 10 56 70
11   Danila Bystrou    Wel   9 3 3 3 9 79 93
12   Karl Richard Esvald    Wel   9 4 1 4 9 65 78
13   Taras Nechytalenko    Wel   9 4 1 4 9 64 78
14   Kamran Umudov    Wel   9 4 1 4 9 63 77
15   Renards Helfrekts    Wel   9 4 1 4 9 58 71
16   Tymoteusz Myszuk    Wel   9 2 4 3 8 68 80
17   Marijus Danisevicius    Wel   9 3 2 4 8 64 78
  Szymon Jurczyk    Wel   9 4 0 5 8 64 76
19   Artis Rancans    Wel   9 4 0 5 8 63 77
20   Jakub Broma    Wel   9 4 0 5 8 61 73
21   Machiel Weistra    Wel   9 3 2 4 8 58 70
22   Vilnis Lembergs    Wel   9 2 3 4 7 48 62
23   Albert Hendrik Snijder    Wel   9 3 0 6 6 51 64
24   Sim Ilison    Wel   9 3 0 6 6 49 63
25   Hans Robert Kannukene    Wel   9 1 1 7 3 54 64
26   Mateusz Kunicki    Wel   9 0 0 9 0 53 65
 Ronde 9 
 di 06-08-2013  Kamran Umudov  - Berke Yiğittürk  0-2Partij
 Tamerlan Akhmerov  - Marek Barabasz  2-0
 Audrius Domarkas  - Daniil Ilin  0-2
 Miraslau Kuzniatsou  - Nikita Volkov  0-2
 Mykhaylo Shevchenko  - Szymon Jurczyk  2-0
 Danila Bystrou  - Valentin Golubajev  0-2
 Bogdan Rutkin  - Tymoteusz Myszuk  2-0
 Karl Richard Esvald  - Renards Helfrekts  1-1
 Marijus Danisevicius  - Taras Nechytalenko  0-2
 Sim Ilison  - Machiel Weistra  0-2
 Albert Hendrik Snijder  - Jakub Broma  0-2
 Hans Robert Kannukene  - Vilnis Lembergs  1-1
 Mateusz Kunicki  - Artis Rancans  0-2