HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Hopes Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Miraslau Kuzniatsou  1900   Wel   9 6 3 0 15 79 93
2   Ivan Iliasov    Wel   9 6 2 1 14 76 91
3   Tamerlan Akhmerov    Wel   9 5 3 1 13 78 93
4   Valentin Golubajev    Wel   9 5 3 1 13 72 87
5   Uilstuguldur Enkhtur    Wel   9 4 4 1 12 76 91
6   Stsiapan Darashenka    Wel   9 4 3 2 11 75 90
7   Yunbo Xiong    Wel   9 5 1 3 11 65 78
8   Wenheng Liu    Wel   9 3 5 1 11 64 79
9   Mykhailo Batunin    Wel   9 4 2 3 10 72 85
10   Sukhba Boldbaatar    Wel   9 4 2 3 10 69 84
11   Ákosh Kardos    Wel   9 4 2 3 10 57 69
12   Klavs Norenbergs    Wel   9 4 1 4 9 75 89
13   Aibek Naraliyev    Wel   9 3 3 3 9 71 86
14   Vadim Arslanbajev    Wel   9 4 1 4 9 66 81
  Jakub Broma  1900   Wel   9 4 1 4 9 66 78
16   Ilya Deriglazov    Wel   9 4 1 4 9 61 74
17   Bayarmanlai Bayarmagnai    Wel   9 3 2 4 8 65 79
18   Robert Antoi    Wel   9 3 2 4 8 59 71
19   Xinhao Li    Wel   9 4 0 5 8 56 67
20   Michal Wegrzyn    Wel   9 4 0 5 8 54 65
21   Reinars Grantins    Wel   9 3 1 5 7 56 70
22   Marie Gabbert    Wel   9 2 3 4 7 53 66
23   Sander Staal    Wel   9 2 3 4 7 52 64
24   Kristofer Diligentov    Wel   9 3 1 5 7 50 60
25   Kris Taimre    Wel   9 1 4 4 6 52 63
26   Damien dEmmerez de Charmoy    Wel   9 2 1 6 5 55 66
27   Hans Robert Kannukene    Wel   9 2 1 6 5 49 62
28   Patrick Magnus Tohver    Wel   9 0 1 8 1 48 56
 Ronde 9 
 za 01-11-2014  Kris Taimre  - Michal Wegrzyn  0-2Partij
 Kristofer Diligentov  - Patrick Magnus Tohver  2-0Partij
 Klavs Norenbergs  - Ákosh Kardos  0-2Partij
 Aibek Naraliyev  - Wenheng Liu  0-2Partij
 Yunbo Xiong  - Vadim Arslanbajev  2-0Partij
 Mykhailo Batunin  - Bayarmanlai Bayarmagnai  2-0Partij
 Reinars Grantins  - Jakub Broma (1900) 0-2Partij
 Robert Antoi  - Marie Gabbert  1-1Partij
 Damien dEmmerez de Charmoy  - Xinhao Li  0-2Partij
 Hans Robert Kannukene  - Sander Staal  1-1Partij
 Ilya Deriglazov  - Valentin Golubajev  0-2Partij
 Stsiapan Darashenka  - Miraslau Kuzniatsou (1900) 0-2Partij
 Uilstuguldur Enkhtur  - Tamerlan Akhmerov  1-1Partij
 Ivan Iliasov  - Sukhba Boldbaatar  2-0Partij