HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Hopes Boys Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Lev Poretskyi    Wel   9 6 3 0 15 90
2   Ilia Mglinets    Wel   9 6 2 1 14 90
3   Mikhail Kolesnikov    Wel   9 5 4 0 14 90
4   Ilja Trasko    Wel   9 6 0 3 12 89
5   Nikita Vorotnikovs  1800   Wel   9 3 5 1 11 87
6   Aliaksei Pauliuchenka    Wel   9 4 2 3 10 92
7   Nikolai Popov    Wel   9 4 2 3 10 90
8   Danylo Kurilkin    Wel   9 4 2 3 10 77
9   Laur Jakob Jänt    Wel   9 2 5 2 9 85
10   Maksym Kryvonis    Wel   9 3 3 3 9 83
11   Arvo Krebe    Wel   9 2 5 2 9 78
12   Benas Mendelis    Wel   9 2 5 2 9 77
13   Kajetan Brzozowski  1703   Wel   9 2 5 2 9 69
14   Adam Deneka  1792   Wel   9 4 1 4 9 61
15   Radoslaw Lesniewski  1700   Wel   9 3 2 4 8 70
16   Dawid Gotowski    Wel   9 3 2 4 8 66
17   Uladzimir Chaikouski    Wel   9 3 2 4 8 61
18   Gleb Sapozhnikau    Wel   9 3 1 5 7 70
19   Hugo Franek  1738   Wel   9 3 1 5 7 62
20   Tobiasz Dobrowolski  1710   Wel   9 2 1 6 5 67
21   Timo van den Boer    Wel   9 1 1 7 3 61
22   Surya Badal    Wel   9 0 2 7 2 61
 Ronde 9 
 za 04-12-2021  Tobiasz Dobrowolski (1710) - Uladzimir Chaikouski  0-2
 Surya Badal  - Kajetan Brzozowski (1703) 0-2
 Timo van den Boer  - Adam Deneka (1792) 0-2
 Hugo Franek (1738) - Radoslaw Lesniewski (1700) 0-2
 Danylo Kurilkin  - Gleb Sapozhnikau  2-0
 Benas Mendelis  - Arvo Krebe  1-1
 Laur Jakob Jänt  - Nikolai Popov  1-1
 Ilja Trasko  - Maksym Kryvonis  2-0
 Ilia Mglinets  - Aliaksei Pauliuchenka  2-0
 Lev Poretskyi  - Dawid Gotowski  2-0
 Nikita Vorotnikovs (1800) - Mikhail Kolesnikov  1-1