HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Klavs Norenbergs    Wel   9 6 2 1 14 72 85
2   Aleksandr Aleksejev    Wel   9 5 3 1 13 78 92
3   Ilya Astafyeu    Wel   9 5 3 1 13 71 84
4   Gabrielis Drotvinas    Wel   9 5 2 2 12 81 95
5   Georgii Agzhigitov    Wel   9 5 2 2 12 74 88
6   Kris Taimre    Wel   9 5 1 3 11 79 93
7   Savva Zaika    Wel   9 4 3 2 11 76 90
8   Matas Sketerskas    Wel   9 5 1 3 11 71 85
9   Ivar Smijers    Wel   9 5 1 3 11 69 81
10   Bartosz Jurcewicz    Wel   9 5 1 3 11 66 79
11   Aaron Soo    Wel   9 3 5 1 11 59 70
12   Emre Hageman    Wel   9 4 2 3 10 69 80
13   Ivan Puzanov    Wel   9 4 2 3 10 65 76
14   Rastsislau Lysiuk    Wel   9 4 2 3 10 62 75
15   Richard Icha    Wel   9 4 2 3 10 52 62
16   Oleksandr Koval    Wel   9 4 1 4 9 80 94
17   Michal Wegrzyn    Wel   9 4 1 4 9 74 86
18   Jakub Wencel  1900   Wel   9 4 1 4 9 69 82
19   Joris Maslinskas    Wel   9 4 1 4 9 61 72
20   Aliaksandr Melchakou    Wel   9 4 1 4 9 60 72
21   Rasmus Golubkov    Wel   9 4 0 5 8 63 75
22   Joonas Salk    Wel   9 3 2 4 8 61 74
23   Vsevolods Mitrevics    Wel   9 3 2 4 8 59 71
24   Farid Abbasov    Wel   9 4 0 5 8 46 57
25   Ege Karatosun    Wel   9 3 1 5 7 47 60
26   Roland Kreeft    Wel   9 2 2 5 6 67 81
27   Huseyn Talibov    Wel   9 3 0 6 6 63 77
28   Priit Lokotar    Wel   9 3 0 6 6 58 69
29   Mert Kaynar    Wel   9 2 2 5 6 48 58
30   Ahmed Demir Karakhan    Wel   9 2 1 6 5 59 72
31   Tanel Moor    Wel   9 2 1 6 5 53 63
32   Dummy    Wel   9 0 0 9 0 46 55
 Ronde 9 
 vr 07-08-2015  Georgii Agzhigitov  - Klavs Norenbergs  0-2
 Kris Taimre  - Aleksandr Aleksejev  0-2
 Bartosz Jurcewicz  - Ilya Astafyeu  0-2
 Ivar Smijers  - Gabrielis Drotvinas  1-1
 Savva Zaika  - Emre Hageman  1-1
 Aaron Soo  - Oleksandr Koval  2-0
 Matas Sketerskas  - Michal Wegrzyn  2-0
 Rastsislau Lysiuk  - Joonas Salk  2-0
 Vsevolods Mitrevics  - Jakub Wencel (1900) 0-2
 Roland Kreeft  - Aliaksandr Melchakou  0-2
 Richard Icha  - Ivan Puzanov  1-1
 Huseyn Talibov  - Joris Maslinskas  0-2
 Farid Abbasov  - Ahmed Demir Karakhan  2-0
 Priit Lokotar  - Ege Karatosun  0-2
 Mert Kaynar  - Tanel Moor  2-0