HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK Schooldammen HF Welpen Harderwijk 2024

        Link   

 Klassen: 
 Amersfoort 
 Ureterp 
 Harderwijk 
 Nieuwerbrug aan de Rijn 
PlTeams123456789101112131415161718WePuWlWp
1   De Fakkel 1 Goudriaan  4688888888..............1019106115
2   Wolderweide 1 Harderwijk  48866..88..68..8........1019104111
3   De Fontein Putten  204566767............6..1015110116
4   De Gouden Emmer 1 Heino  0045..65..6..4....86....1014107113
5   IKC Binnenste Buiten Huissen  023356............6674..1011107113
6   De Fakkel 2 Goudriaan  022..3..45..8....664....1010105111
7   Ichthus IJsselmuiden  0..222......3....6878..5101096100
8   Wolderweide 2 Harderwijk  0013..4......663....6..8109108112
9   Jozefschool Wageningen  002....3....4..66366....109102108
10   Prinses Irene Gramsbergen  0..12....5..40..4..4..6610997101
11   De Triangel Ede  02......0..2..8643....651099599
12   CBS De Lichtbron Wapenveld  ..0..4......22..2..446451088690
13   CBS Wereldwijs Heerde  ............25244..623361087276
14   De Morgenster Kampen  ..0....220..5..542....731079094
15   De Gouden Emmer 2 Heino  ......0221..24..46....451078589
16   De Olijfboom Harderwijk  ......214022....25....451068589
17   KC De Akker Gramsbergen  ....2..4........224514431068084
18   De Paperclip Heerhugowaard  ............30..233253351047379

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 10
za  20-04-2024        Wolderweide 1 Harderwijk  -   De Triangel Ede  
6
-
2
    IKC Binnenste Buiten Huissen  -   KC De Akker Gramsbergen  
4
-
4
    De Morgenster Kampen  -   CBS Wereldwijs Heerde  
2
-
6
    De Fakkel 1 Goudriaan  -   Prinses Irene Gramsbergen  
8
-
0
    De Gouden Emmer 1 Heino  -   Wolderweide 2 Harderwijk  
5
-
3
    Ichthus IJsselmuiden  -   De Paperclip Heerhugowaard  
5
-
3
    De Fontein Putten  -   Jozefschool Wageningen  
6
-
2
    De Gouden Emmer 2 Heino  -   De Fakkel 2 Goudriaan  
2
-
6
    CBS De Lichtbron Wapenveld  -   De Olijfboom Harderwijk  
6
-
2