HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Hopes Girls Beilen KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Viktoryia Nikalayeva  1920   Wel   9 6 2 1 14 73 86
2   Khuslen Enkhbold    Wel   9 5 3 1 13 76 90
3   Zhou Jiang    Wel   9 6 1 2 13 72 84
4   Kseniya Bielaia    Wel   9 5 2 2 12 78 91
5   Uuganjargal Ganbold    Wel   9 5 2 2 12 75 88
6   Tunaara Fedorova    Wel   9 5 2 2 12 72 86
7   Karmen Kuusik  1900   Wel   9 5 2 2 12 66 78
8   Ulkar Babanli    Wel   9 5 1 3 11 83 97
9   Elizaveta Borodacheva    Wel   9 5 1 3 11 77 91
10   Polina Sibiryakova    Wel   9 4 3 2 11 73 86
11   Lisa Scholtens    Wel   9 4 2 3 10 81 95
12   Buyandelger Gantumur    Wel   9 4 2 3 10 75 88
13   Xiaoya Xu    Wel   9 4 2 3 10 72 86
14   Fernande de Graaf    Wel   9 4 2 3 10 69 83
15   Triinu Jalg    Wel   9 2 5 2 9 69 82
16   Luise Gabbert    Wel   9 4 1 4 9 66 80
17   Mirte Verheijen    Wel   9 4 1 4 9 64 78
  Marjory Feyt    Wel   9 4 1 4 9 64 77
  Kinga Hulak    Wel   9 4 1 4 9 64 76
20   Katarzyna Pisarska  1926   Wel   9 4 1 4 9 63 76
21   Klara Kornaga    Wel   9 4 1 4 9 62 74
22   Karima Kassym    Wel   9 3 2 4 8 64 76
23   Keita Eglite    Wel   9 4 0 5 8 55 65
24   Yneke Goerres    Wel   9 4 0 5 8 50 62
  Elif Cagil Aslan    Wel   9 4 0 5 8 50 62
26   Daria Shulepova    Wel   9 3 1 5 7 53 65
27   Estere Zazerska    Wel   9 3 1 5 7 51 64
28   Tuana Lal Koca    Wel   9 3 0 6 6 50 60
29   Anna Vecsei    Wel   9 2 0 7 4 46 57
  Femke Lutterop    Wel   9 2 0 7 4 46 56
31   Deniz Celikkaya    Wel   9 2 0 7 4 45 54
32   Dummy    Wel   9 0 0 9 0 45 54
 Ronde 9 
 di 03-11-2015  Anna Vecsei  - Deniz Celikkaya  2-0
 Yneke Goerres  - Tuana Lal Koca  2-0
 Femke Lutterop  - Keita Eglite  0-2
 Klara Kornaga  - Estere Zazerska  2-0
 Luise Gabbert  - Daria Shulepova  2-0
 Marjory Feyt  - Mirte Verheijen  1-1
 Karima Kassym  - Fernande de Graaf  0-2
 Triinu Jalg  - Kinga Hulak  1-1
 Katarzyna Pisarska (1926) - Xiaoya Xu  1-1
 Uuganjargal Ganbold  - Buyandelger Gantumur  2-0
 Elizaveta Borodacheva  - Polina Sibiryakova  1-1
 Ulkar Babanli  - Zhou Jiang  0-2
 Khuslen Enkhbold  - Lisa Scholtens  2-0
 Viktoryia Nikalayeva (1920) - Tunaara Fedorova  2-0
 Karmen Kuusik (1900) - Kseniya Bielaia  2-0