HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes St. Petersburg 2007

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn    Wel   8 6 1 1 13 56 68
2   Aleksandr Urmanov    Wel   8 5 2 1 12 59 72
3   Damir Rusaev    Wel   8 4 3 1 11 62 75
4   Vadim Gerasimov    Wel   8 5 1 2 11 60 72
5   Jannes Kromhout    Wel   8 3 5 0 11 56 68
6   Domantas Norkus    Wel   8 5 1 2 11 47 58
7   Shamil Gayazov    Wel   8 3 4 1 10 56 69
  Oleg Chepa    Wel   8 3 4 1 10 56 67
9   Alex Ketelaars    Wel   8 3 3 2 9 57 69
10   Maksim Dorogan    Wel   8 4 1 3 9 56 69
  Bartlomiej Krolak    Wel   8 3 3 2 9 56 67
12   Kirilo Pichiugov    Wel   8 4 1 3 9 53 65
13   Famil Kamilli    Wel   8 4 1 3 9 48 61
14   Chagil Zarovniaev    Wel   8 4 1 3 9 43 56
15   Edgars Straumanis    Wel   8 4 0 4 8 54 67
16   Stijn Kindt    Wel   8 3 2 3 8 50 60
17   Mateusz Bielko    Wel   8 3 2 3 8 49 61
  Karol Cichocki    Wel   8 3 2 3 8 49 61
19   Oskars Graznovs    Wel   8 3 2 3 8 44 55
20   Martin Jantson    Wel   8 4 0 4 8 40 49
21   Linas Labanauskas    Wel   8 3 1 4 7 50 63
22   Marc Hasson    Wel   8 3 1 4 7 41 52
23   Vugar Babajew    Wel   8 3 0 5 6 42 53
24   Michael Rohde    Wel   8 3 0 5 6 39 48
25   Kristaps Matvejs    Wel   8 3 0 5 6 35 45
26   Evaldas Navickas    Wel   8 2 1 5 5 52 63
27   Gusejn Husejnov    Wel   8 2 1 5 5 45 54
28   Marek Jaanimäe    Wel   8 1 2 5 4 37 48
29   Andreas Jürgenson    Wel   8 1 1 6 3 37 46
30   Gergo Hordos    Wel   8 0 0 8 0 33 41
 Ronde 8 
 ma 06-08-2007  Shamil Gayazov  - Oleg Chepa  1-1
 Oskars Graznovs  - Maksim Dorogan  1-1
 Chagil Zarovniaev  - Karol Cichocki  1-1
 Vugar Babajew  - Bartlomiej Krolak  0-2
 Kirilo Pichiugov  - Linas Labanauskas  2-0
 Stijn Kindt  - Mateusz Bielko  1-1
 Evaldas Navickas  - Edgars Straumanis  0-2
 Aleksandr Urmanov  - Jannes Kromhout  1-1
 Gusejn Husejnov  - Martin Jantson  0-2
 Damir Rusaev  - Domantas Norkus  0-2
 Gergo Hordos  - Marc Hasson  0-2
 Famil Kamilli  - Martijn van IJzendoorn  0-2
 Michael Rohde  - Andreas Jürgenson  2-0
 Alex Ketelaars  - Vadim Gerasimov  0-2
 Marek Jaanimäe  - Kristaps Matvejs  0-2