HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Blitz Pinsk 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Daria Shulepova    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Antanina Kuchynskaya    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Anastasiia Melnyk  1900   Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Darya Nikifarava    Wel   1 1 0 0 2 0 0
5   Myja Plestyte    Wel   1 1 0 0 2 0 0
6   Agata Flisikowska    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Aliaksandra Siniak    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Sandaara Aprosimova    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Evgeniiya Shved    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Aiyyna Protopopova    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Alina Zelinska    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Kseniya Bielaia    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Hanna Kulagina    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Aiste Pukstaite    Wel   1 1 0 0 2 0 0
15   Inha Barashko    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
  Kinga Hulak    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
  Alina Galimova    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
  Liis Marii Rool    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
19   Anna Vecsei    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
20   Urte Karvelyte    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Rufina Tavlykaeva    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Ugne Grauzaite    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Karoliina Kurm    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Tanya-Marie Cnossen    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Evelina Otto    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Sintija Malofeja    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Lada Kulagina    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Nastassia Sakalova  1900   Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Marjory Feyt    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Erika Vecsei    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Karolina Pawlak    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Keita Eglite    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
Daria ShulepovaAnastasiia Melnyk
Darya NikifaravaMyja Plestyte
Sandaara AprosimovaEvgeniya Shved
AiyynaAlina ZelinskaKseniya Bielaia
Aiste Pukstaite
Kinga Hulak
Anna Vecsei
 Ronde 1 
 di 09-08-2016  Anna Vecsei  - Hanna Kulagina  0-2
 Tanya-Marie Cnossen  - Alina Zelinska  0-2
 Karoliina Kurm  - Aliaksandra Siniak  0-2
 Evelina Otto  - Agata Flisikowska  0-2
 Ugne Grauzaite  - Daria Shulepova  0-2
 Myja Plestyte  - Lada Kulagina  2-0
 Kseniya Bielaia  - Keita Eglite  2-0
 Liis Marii Rool  - Kinga Hulak  1-1
 Alina Galimova  - Inha Barashko  1-1
 Sandaara Aprosimova  - Rufina Tavlykaeva  2-0
 Darya Nikifarava  - Urte Karvelyte  2-0
 Karolina Pawlak  - Antanina Kuchynskaya  0-2
 Aiste Pukstaite  - Marjory Feyt  2-0
 Aiyyna Protopopova  - Sintija Malofeja  2-0
 Evgeniiya Shved  - Erika Vecsei  2-0
 Anastasiia Melnyk (1900) - Nastassia Sakalova (1900) 2-0