HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Blitz Pinsk 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Aiyyna Protopopova    Wel   3 3 0 0 6 4 8
  Sandaara Aprosimova    Wel   3 3 0 0 6 4 8
  Kseniya Bielaia    Wel   3 3 0 0 6 4 8
4   Agata Flisikowska    Wel   3 3 0 0 6 3 7
5   Aliaksandra Siniak    Wel   3 2 0 1 4 4 10
6   Alina Zelinska    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Sintija Malofeja    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Rufina Tavlykaeva    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Evgeniiya Shved    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Darya Nikifarava    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Keita Eglite    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Aiste Pukstaite    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Karoliina Kurm    Wel   3 2 0 1 4 2 6
  Lada Kulagina    Wel   3 2 0 1 4 2 4
  Nastassia Sakalova  1900   Wel   3 2 0 1 4 2 4
16   Kinga Hulak    Wel   3 1 1 1 3 3 9
17   Inha Barashko    Wel   3 1 1 1 3 2 5
18   Evelina Otto    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Daria Shulepova    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Antanina Kuchynskaya    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Tanya-Marie Cnossen    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Hanna Kulagina    Wel   3 1 0 2 2 4 8
  Anastasiia Melnyk  1900   Wel   3 1 0 2 2 4 8
24   Myja Plestyte    Wel   3 1 0 2 2 4 8
25   Alina Galimova    Wel   3 0 2 1 2 3 7
  Liis Marii Rool    Wel   3 0 2 1 2 3 7
27   Karolina Pawlak    Wel   3 1 0 2 2 2 6
28   Anna Vecsei    Wel   3 1 0 2 2 2 4
29   Marjory Feyt    Wel   3 0 0 3 0 4 8
  Erika Vecsei    Wel   3 0 0 3 0 4 8
  Urte Karvelyte    Wel   3 0 0 3 0 4 8
32   Ugne Grauzaite    Wel   3 0 0 3 0 2 6
AiyynaSandaara AprosimovaKseniya Bielaia
Alina Zelinska
Rufina TavlykaevaEvgeniya Shved
Darya NikifaravaKeita EgliteAiste Pukstaite
Karoliina KurmNastassia Sakalova
Kinga Hulak
Daria Shulepova
 Ronde 3 
 di 09-08-2016  Evelina Otto  - Ugne Grauzaite  2-0
 Karolina Pawlak  - Urte Karvelyte  2-0
 Marjory Feyt  - Anna Vecsei  0-2
 Erika Vecsei  - Inha Barashko  0-2
 Hanna Kulagina  - Karoliina Kurm  0-2
 Lada Kulagina  - Tanya-Marie Cnossen  2-0
 Antanina Kuchynskaya  - Aliaksandra Siniak  0-2
 Nastassia Sakalova (1900) - Daria Shulepova  2-0
 Myja Plestyte  - Aiste Pukstaite  0-2
 Keita Eglite  - Alina Galimova  2-0
 Liis Marii Rool  - Rufina Tavlykaeva  0-2
 Sintija Malofeja  - Anastasiia Melnyk (1900) 2-0
 Agata Flisikowska  - Kinga Hulak  2-0
 Kseniya Bielaia  - Darya Nikifarava  2-0
 Sandaara Aprosimova  - Evgeniiya Shved  2-0
 Alina Zelinska  - Aiyyna Protopopova  0-2