HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Blitz Pinsk 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Sandaara Aprosimova    Wel   4 4 0 0 8 11 17
2   Kseniya Bielaia    Wel   4 4 0 0 8 10 16
3   Aiyyna Protopopova    Wel   4 3 0 1 6 10 18
  Agata Flisikowska    Wel   4 3 0 1 6 10 18
5   Rufina Tavlykaeva    Wel   4 3 0 1 6 8 16
6   Darya Nikifarava    Wel   4 3 0 1 6 6 14
  Alina Zelinska    Wel   4 3 0 1 6 6 12
8   Nastassia Sakalova  1900   Wel   4 3 0 1 6 5 9
9   Lada Kulagina    Wel   4 3 0 1 6 4 7
10   Aliaksandra Siniak    Wel   4 2 1 1 5 9 15
11   Evgeniiya Shved    Wel   4 2 1 1 5 7 15
12   Kinga Hulak    Wel   4 2 1 1 5 5 11
13   Keita Eglite    Wel   4 2 0 2 4 10 18
14   Antanina Kuchynskaya    Wel   4 2 0 2 4 9 17
  Karoliina Kurm    Wel   4 2 0 2 4 9 15
16   Aiste Pukstaite    Wel   4 2 0 2 4 8 14
  Sintija Malofeja    Wel   4 2 0 2 4 8 14
18   Evelina Otto    Wel   4 2 0 2 4 6 12
  Karolina Pawlak    Wel   4 2 0 2 4 6 12
20   Alina Galimova    Wel   4 1 2 1 4 5 9
21   Daria Shulepova    Wel   4 1 1 2 3 9 17
  Inha Barashko    Wel   4 1 1 2 3 9 15
23   Anna Vecsei    Wel   4 1 1 2 3 4 7
24   Myja Plestyte    Wel   4 1 0 3 2 11 17
25   Urte Karvelyte    Wel   4 1 0 3 2 10 16
  Tanya-Marie Cnossen    Wel   4 1 0 3 2 10 16
27   Liis Marii Rool    Wel   4 0 2 2 2 9 15
  Anastasiia Melnyk  1900   Wel   4 1 0 3 2 9 15
29   Hanna Kulagina    Wel   4 1 0 3 2 8 14
30   Ugne Grauzaite    Wel   4 1 0 3 2 7 11
31   Erika Vecsei    Wel   4 0 0 4 0 8 14
32   Marjory Feyt    Wel   4 0 0 4 0 7 11
Sandaara AprosimovaKseniya BielaiaAiyyna
Rufina TavlykaevaDarya Nikifarava
Alina ZelinskaNastassia Sakalova
Evgeniya ShvedKinga Hulak
Keita EgliteKaroliina Kurm
Aiste Pukstaite
 Ronde 4 
 di 09-08-2016  Ugne Grauzaite  - Marjory Feyt  2-0
 Urte Karvelyte  - Erika Vecsei  2-0
 Tanya-Marie Cnossen  - Alina Galimova  0-2
 Daria Shulepova  - Anna Vecsei  1-1
 Liis Marii Rool  - Antanina Kuchynskaya  0-2
 Karolina Pawlak  - Hanna Kulagina  2-0
 Anastasiia Melnyk (1900) - Evelina Otto  0-2
 Kinga Hulak  - Myja Plestyte  2-0
 Inha Barashko  - Lada Kulagina  0-2
 Karoliina Kurm  - Darya Nikifarava  0-2
 Alina Zelinska  - Aiste Pukstaite  2-0
 Rufina Tavlykaeva  - Sintija Malofeja  2-0
 Aliaksandra Siniak  - Evgeniiya Shved  1-1
 Nastassia Sakalova (1900) - Keita Eglite  2-0
 Agata Flisikowska  - Sandaara Aprosimova  0-2
 Aiyyna Protopopova  - Kseniya Bielaia  0-2