HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G10 Blitz Pinsk 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Darya Nikifarava    Wel   7 6 0 1 12 40 51
2   Nastassia Sakalova  1900   Wel   7 6 0 1 12 35 45
3   Kseniya Bielaia    Wel   7 5 1 1 11 45 57
4   Sandaara Aprosimova    Wel   7 5 0 2 10 48 60
5   Aiyyna Protopopova    Wel   7 5 0 2 10 45 57
6   Rufina Tavlykaeva    Wel   7 4 1 2 9 45 57
7   Alina Zelinska    Wel   7 4 1 2 9 35 45
8   Kinga Hulak    Wel   7 4 1 2 9 34 44
9   Agata Flisikowska    Wel   7 4 0 3 8 44 56
10   Antanina Kuchynskaya    Wel   7 4 0 3 8 39 49
11   Daria Shulepova    Wel   7 3 2 2 8 38 50
12   Sintija Malofeja    Wel   7 4 0 3 8 33 43
13   Anna Vecsei    Wel   7 3 2 2 8 28 36
14   Keita Eglite    Wel   7 3 1 3 7 42 54
15   Aliaksandra Siniak    Wel   7 3 1 3 7 38 50
16   Karolina Pawlak    Wel   7 2 3 2 7 35 44
17   Aiste Pukstaite    Wel   7 3 1 3 7 32 42
  Liis Marii Rool    Wel   7 2 3 2 7 32 41
19   Alina Galimova    Wel   7 2 3 2 7 31 39
20   Lada Kulagina    Wel   7 3 1 3 7 29 37
21   Evgeniiya Shved    Wel   7 2 2 3 6 37 47
22   Myja Plestyte    Wel   7 3 0 4 6 34 46
23   Ugne Grauzaite    Wel   7 3 0 4 6 31 39
24   Karoliina Kurm    Wel   7 2 1 4 5 33 45
  Tanya-Marie Cnossen    Wel   7 2 1 4 5 33 42
26   Anastasiia Melnyk  1900   Wel   7 2 1 4 5 31 43
  Hanna Kulagina    Wel   7 2 1 4 5 31 40
28   Marjory Feyt    Wel   7 2 1 4 5 29 37
29   Evelina Otto    Wel   7 2 0 5 4 33 41
30   Inha Barashko    Wel   7 1 1 5 3 35 44
31   Urte Karvelyte    Wel   7 1 1 5 3 31 43
32   Erika Vecsei    Wel   7 0 0 7 0 24 36
Darya NikifaravaNastassia SakalovaKseniya Bielaia
Sandaara AprosimovaAiyynaRufina Tavlykaeva
Alina ZelinskaKinga Hulak
Daria Shulepova
Anna VecseiKeita Eglite
Aiste Pukstaite
 Ronde 7 
 di 09-08-2016  Anastasiia Melnyk (1900) - Erika Vecsei  2-0
 Urte Karvelyte  - Marjory Feyt  0-2
 Inha Barashko  - Myja Plestyte  0-2
 Hanna Kulagina  - Tanya-Marie Cnossen  1-1
 Evelina Otto  - Aiste Pukstaite  0-2
 Liis Marii Rool  - Karoliina Kurm  2-0
 Ugne Grauzaite  - Sintija Malofeja  0-2
 Anna Vecsei  - Evgeniiya Shved  2-0
 Lada Kulagina  - Karolina Pawlak  1-1
 Alina Galimova  - Daria Shulepova  0-2
 Alina Zelinska  - Aliaksandra Siniak  2-0
 Kinga Hulak  - Keita Eglite  2-0
 Aiyyna Protopopova  - Antanina Kuchynskaya  2-0
 Agata Flisikowska  - Kseniya Bielaia  0-2
 Rufina Tavlykaeva  - Darya Nikifarava  0-2
 Sandaara Aprosimova  - Nastassia Sakalova (1900) 0-2