HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Hopes Girls Izmir 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Khuslen Enkhbold    Wel   9 6 3 0 15 78 93
2   Sandaara Aprosimova    Wel   9 7 1 1 15 72 87
3   Naljormaa Nyamkhuu    Wel   9 6 2 1 14 74 89
4   Rufina Tavlykaeva CMFF 2011   Wel   9 5 2 2 12 73 88
5   Hailan Wu  1918   Wel   9 5 2 2 12 67 81
6   Shihua Gao    Wel   9 5 1 3 11 79 94
7   Aiyyna Protopopova    Wel   9 4 3 2 11 76 91
8   Xiaoya Xu  1946   Wel   9 4 2 3 10 72 87
9   Darya Nikifarava    Wel   9 4 2 3 10 71 86
  Galina Filippova    Wel   9 5 0 4 10 71 86
11   Xiyun Chen    Wel   9 4 2 3 10 70 84
12   Zhou Jiang  1905   Wel   9 5 0 4 10 64 79
13   Kinga Hulak    Wel   9 5 0 4 10 53 63
14   Aiste Pukstaite    Wel   9 4 1 4 9 74 89
15   Nastassia Sakalova  1924   Wel   9 3 3 3 9 63 75
16   Myja Plestyte    Wel   9 4 1 4 9 57 69
17   Julia Chalaba    Wel   9 4 1 4 9 56 68
18   Anastasiia Melnyk  1900   Wel   9 4 0 5 8 67 82
19   Alina Zelinska    Wel   9 4 0 5 8 65 77
20   Anna Vecsei    Wel   9 4 0 5 8 59 74
21   Sumiya Tsolmonbaatar    Wel   9 3 2 4 8 57 68
22   Karoliina Kurm    Wel   9 4 0 5 8 55 66
23   Tuana Lal Koca    Wel   9 3 0 6 6 64 79
24   Isa Demasure    Wel   9 2 2 5 6 48 62
25   Erika Vecsei    Wel   9 3 0 6 6 47 59
26   Perim Cetin    Wel   9 2 1 6 5 52 62
27   Deniz Celikkaya    Wel   9 1 1 7 3 51 61
28   Dummy    Wel   9 0 0 9 0 49 59
Khuslen EnkhboldSandaara AprosimovaNaljormaa Nyamkhuu
Rufina TavlykaevaHailan WuShihua Gao
AiyynaXiaoya XuDarya Nikifarava
Galina FilippovaXiyun ChenZhou Jiang
Kinga HulakAiste PukstaiteNastassia Sakalova
Myja PlestyteJulia ChalabaAnastasiia Melnyk
Alina ZelinskaAnna Vecsei
 Ronde 9 
 di 01-11-2016  Erika Vecsei  - Perim Cetin  2-0
 Karoliina Kurm  - Isa Demasure  2-0
 Sumiya Tsolmonbaatar  - Deniz Celikkaya  2-0
 Myja Plestyte  - Tuana Lal Koca  2-0
 Kinga Hulak  - Alina Zelinska  2-0
 Galina Filippova  - Anastasiia Melnyk (1900) 2-0
 Nastassia Sakalova (1924) - Aiste Pukstaite  1-1
 Xiyun Chen  - Julia Chalaba  1-1
 Hailan Wu (1918) - Xiaoya Xu (1946) 2-0
 Darya Nikifarava  - Rufina Tavlykaeva (2011) 0-2
 Shihua Gao  - Sandaara Aprosimova  0-2
 Aiyyna Protopopova  - Naljormaa Nyamkhuu  1-1
 Zhou Jiang (1905) - Khuslen Enkhbold  0-2