HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Heorhi Vydzerka    Wel   9 5 3 1 13 69 81
2   Leonardas Gudynas    Wel   9 5 3 1 13 66 78
3   Prokopiy Govorov  1900   Wel   9 4 4 1 12 75 88
4   Yauhen Zhukouski    Wel   9 4 4 1 12 71 84
5   Nikalas Karo    Wel   9 5 2 2 12 66 78
6   Aiaal Bushuev    Wel   9 3 5 1 11 81 94
7   Mikita Vasko  1900   Wel   9 5 1 3 11 75 88
8   Viktor Malyshev    Wel   9 4 3 2 11 72 84
9   Priit Lokotar  1902   Wel   9 3 4 2 10 80 93
10   Melvin Koullen  1900   Wel   9 4 2 3 10 69 82
11   Maksim Chernik    Wel   9 3 4 2 10 66 79
12   Lev Leontiev    Wel   9 4 2 3 10 66 78
13   Mateusz Wysokinski    Wel   9 4 2 3 10 65 77
14   Dominik Rubaj  2096   Wel   9 4 2 3 10 59 70
15   Asif Ashurov    Wel   9 4 1 4 9 56 67
16   Adrijans Podenskis    Wel   9 3 3 3 9 52 62
17   Danila Chuvak    Wel   9 3 2 4 8 77 90
18   Konstiantyn Dutchak    Wel   9 2 4 3 8 73 86
19   Lukasz Malec    Wel   9 4 0 5 8 60 73
20   Mykhailo-Mykyta Bielov    Wel   9 4 0 5 8 55 67
21   Kirils Gavlass    Wel   9 3 2 4 8 53 65
22   Martins Verdins    Wel   9 4 0 5 8 47 60
23   Joonas Salk    Wel   9 3 1 5 7 62 75
24   Bennit Schendel    Wel   9 1 0 8 2 54 66
25   Rasmus Rool    Wel   9 1 0 8 2 51 64
26   Markus Rud    Wel   9 1 0 8 2 49 59
Leonardas GudynasProkopiy Govorov
Mikita VaskoPriit Lokotar
Melvin Koullen
 Ronde 9 
 ma 07-08-2017  Markus Rud  - Mykhailo-Mykyta Bielov  0-2
 Asif Ashurov  - Rasmus Rool  2-0
 Bennit Schendel  - Adrijans Podenskis  0-2
 Martins Verdins  - Joonas Salk  2-0
 Lev Leontiev  - Konstiantyn Dutchak  2-0
 Maksim Chernik  - Danila Chuvak  2-0
 Kirils Gavlass  - Mateusz Wysokinski  0-2
 Lukasz Malec  - Melvin Koullen (1900) 0-2
 Viktor Malyshev  - Dominik Rubaj (2096) 1-1
 Nikalas Karo  - Aiaal Bushuev  2-0
 Heorhi Vydzerka  - Priit Lokotar (1902) 2-0
 Leonardas Gudynas  - Mikita Vasko (1900) 2-0
 Prokopiy Govorov (1900) - Yauhen Zhukouski  0-2