HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aisen Egorov    Wel   9 7 2 0 16 91 99
2   Mateusz Wysokinski CMF   Wel   9 6 2 1 14 94 101
3   Leonardas Gudynas    Wel   9 6 2 1 14 92 99
4   Priit Lokotar    Wel   9 5 4 0 14 87 91
5   Filip Kalmuk    Wel   9 4 3 2 11 83 89
6   Vladyslav Bodnar    Wel   9 4 2 3 10 94 102
7   Tymur Zolotar    Wel   9 5 0 4 10 88 96
8   Iskander Yanbaev    Wel   9 4 2 3 10 83 90
9   Ivan Kharytonchyk    Wel   9 4 2 3 10 76 79
10   Mateusz Hanasiewicz    Wel   9 3 4 2 10 74 79
11   Petr Kychkin    Wel   9 4 2 3 10 73 79
12   Siarhei Astapau    Wel   9 4 1 4 9 83 90
13   Matheo Boxum  715   Wel   9 3 3 3 9 79 87
14   Stan van der Meer    Wel   9 3 3 3 9 70 77
15   Laimins Mastins    Wel   9 3 3 3 9 64 67
16   Augustas Gainovskis    Wel   9 3 2 4 8 86 94
17   Ivan Surov    Wel   9 3 2 4 8 80 88
18   Jurgis Stipnieks    Wel   9 4 0 5 8 71 74
19   Roberts Serpans    Wel   9 2 4 3 8 67 74
20   Ivan Barodzich    Wel   9 3 2 4 8 64 69
21   Stepan Jirovsky    Wel   9 3 2 4 8 60 63
22   Matas Stankevicius    Wel   9 2 3 4 7 84 91
23   Andrea Cappadonia    Wel   9 2 3 4 7 69 72
24   Domantas Bernotas    Wel   9 2 3 4 7 63 66
25   Csongor Bártfai    Wel   9 2 2 5 6 60 63
26   Aras Kapdan    Wel   9 2 1 6 5 53 53
27   Ege Gunduz    Wel   8 2 0 6 4 60 63
28   Hendrik Jaska    Wel   9 1 1 7 3 60 64
29   Dummy    Wel   1 0 0 1 0 0 5
Leonardas Gudynas
Priit Lokotar
Tymur Zolotar
Matheo BoxumStan van der Meer
Ivan Surov
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Hendrik Jaska  - Jurgis Stipnieks  0-2
 Domantas Bernotas  - Csongor Bártfai  1-1
 Stepan Jirovsky  - Andrea Cappadonia  1-1
 Ivan Surov  - Roberts Serpans  1-1
 Laimins Mastins  - Matas Stankevicius  2-0
 Ivan Barodzich  - Stan van der Meer  0-2
 Augustas Gainovskis  - Mateusz Hanasiewicz  0-2
 Siarhei Astapau  - Ivan Kharytonchyk  0-2
 Vladyslav Bodnar  - Iskander Yanbaev  1-1
 Priit Lokotar  - Matheo Boxum (715) 2-0
 Petr Kychkin  - Mateusz Wysokinski  0-2
 Leonardas Gudynas  - Filip Kalmuk  1-1
 Tymur Zolotar  - Aisen Egorov  0-2