HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Siarhei Astapau    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Jurgis Stipnieks    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Tymur Zolotar    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Filip Kalmuk  1955   Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Ivan Kharytonchyk    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Iskander Yanbaev    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Leonardas Gudynas  1952   Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Domantas Bernotas    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Aisen Egorov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Priit Lokotar  1918   Wel   1 1 0 0 2 0 0
12   Matas Stankevicius    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Petr Kychkin    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Vladyslav Bodnar    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Ivan Barodzich    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Stan van der Meer    Wel   1 0 1 0 1 0 1
18   Matheo Boxum    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Aras Kapdan    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Augustas Gainovskis    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Csongor Bártfai    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Ivan Surov    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Stepan Jirovsky    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Hendrik Jaska    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Roberts Serpans    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Laimins Mastins    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Ege Gunduz    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Andrea Cappadonia    Wel   1 0 0 1 0 0 2
Leonardas Gudynas
Priit Lokotar
Stan van der MeerMatheo Boxum
 Ronde 1 
 wo 01-08-2018  Ivan Kharytonchyk  - Hendrik Jaska  2-0Partij
 Laimins Mastins  - Siarhei Astapau  0-2
 Ivan Surov  - Aisen Egorov  0-2
 Stan van der Meer  - Vladyslav Bodnar  1-1
 Domantas Bernotas  - Aras Kapdan  2-0
 Iskander Yanbaev  - Stepan Jirovsky  2-0
 Matas Stankevicius  - Petr Kychkin  1-1
 Jurgis Stipnieks  - Roberts Serpans  2-0
 Matheo Boxum  - Tymur Zolotar  0-2
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Ivan Barodzich  1-1
 Ege Gunduz  - Priit Lokotar (1918) 0-2
 Leonardas Gudynas (1952) - Augustas Gainovskis  2-0
 Csongor Bártfai  - Filip Kalmuk (1955) 0-2
 Mateusz Wysokinski (1974) - Andrea Cappadonia  2-0