HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Leonardas Gudynas  1952   Wel   2 2 0 0 4 2 4
  Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   2 2 0 0 4 2 4
  Tymur Zolotar    Wel   2 2 0 0 4 2 4
  Priit Lokotar  1918   Wel   2 2 0 0 4 2 4
5   Aisen Egorov    Wel   2 2 0 0 4 1 1
6   Filip Kalmuk  1955   Wel   2 1 1 0 3 3 5
  Domantas Bernotas    Wel   2 1 1 0 3 3 3
8   Matas Stankevicius    Wel   2 1 1 0 3 1 2
  Vladyslav Bodnar    Wel   2 1 1 0 3 1 2
10   Jurgis Stipnieks    Wel   2 1 0 1 2 4 6
  Augustas Gainovskis    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Ege Gunduz    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Siarhei Astapau    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Andrea Cappadonia    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Iskander Yanbaev    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Matheo Boxum    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Ivan Kharytonchyk    Wel   2 1 0 1 2 4 4
18   Csongor Bártfai    Wel   2 1 0 1 2 3 3
19   Roberts Serpans    Wel   2 1 0 1 2 2 3
20   Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   2 0 1 1 1 4 5
21   Petr Kychkin    Wel   2 0 1 1 1 3 6
  Stan van der Meer    Wel   2 0 1 1 1 3 5
  Ivan Barodzich    Wel   2 0 1 1 1 3 4
24   Ivan Surov    Wel   2 0 0 2 0 4 6
25   Aras Kapdan    Wel   2 0 0 2 0 3 5
26   Stepan Jirovsky    Wel   2 0 0 2 0 2 4
  Hendrik Jaska    Wel   2 0 0 2 0 2 4
  Laimins Mastins    Wel   2 0 0 2 0 2 4
Leonardas GudynasTymur Zolotar
Priit Lokotar
Matheo Boxum
 Ronde 2 
 do 02-08-2018  Augustas Gainovskis  - Laimins Mastins  2-0
 Aras Kapdan  - Csongor Bártfai  0-2
 Andrea Cappadonia  - Hendrik Jaska  2-0
 Matheo Boxum  - Ivan Surov  2-0
 Stepan Jirovsky  - Ege Gunduz  0-2
 Roberts Serpans  - Stan van der Meer  2-0
 Vladyslav Bodnar  - Petr Kychkin  2-0
 Ivan Barodzich  - Matas Stankevicius  0-2
 Aisen Egorov  - Mateusz Hanasiewicz (1901) 2-0
 Tymur Zolotar  - Iskander Yanbaev  2-0
 Priit Lokotar (1918) - Jurgis Stipnieks  2-0
 Siarhei Astapau  - Leonardas Gudynas (1952) 0-2
 Filip Kalmuk (1955) - Domantas Bernotas  1-1
 Ivan Kharytonchyk  - Mateusz Wysokinski (1974) 0-2