HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aisen Egorov    Wel   3 3 0 0 6 6 8
2   Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   3 2 1 0 5 9 11
3   Priit Lokotar  1918   Wel   3 2 1 0 5 7 9
  Filip Kalmuk  1955   Wel   3 2 1 0 5 7 9
5   Matas Stankevicius    Wel   3 2 1 0 5 6 7
6   Vladyslav Bodnar    Wel   3 2 1 0 5 5 7
7   Leonardas Gudynas  1952   Wel   3 2 0 1 4 10 13
8   Tymur Zolotar    Wel   3 2 0 1 4 9 12
9   Ivan Kharytonchyk    Wel   3 2 0 1 4 7 8
10   Augustas Gainovskis    Wel   3 2 0 1 4 6 7
  Iskander Yanbaev    Wel   3 2 0 1 4 6 7
12   Petr Kychkin    Wel   3 1 1 1 3 10 12
  Domantas Bernotas    Wel   3 1 1 1 3 10 11
14   Matheo Boxum    Wel   3 1 1 1 3 7 9
  Siarhei Astapau    Wel   3 1 1 1 3 7 8
16   Jurgis Stipnieks    Wel   3 1 0 2 2 10 12
17   Andrea Cappadonia    Wel   3 1 0 2 2 9 10
  Ivan Surov    Wel   3 1 0 2 2 9 10
  Ege Gunduz    Wel   3 1 0 2 2 9 10
20   Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   3 0 2 1 2 8 9
  Csongor Bártfai    Wel   3 1 0 2 2 8 9
22   Stan van der Meer    Wel   3 0 2 1 2 7 9
23   Roberts Serpans    Wel   3 1 0 2 2 6 8
24   Ivan Barodzich    Wel   3 0 1 2 1 7 9
  Laimins Mastins    Wel   3 0 1 2 1 7 8
26   Stepan Jirovsky    Wel   3 0 1 2 1 6 7
  Hendrik Jaska    Wel   3 0 1 2 1 6 7
28   Aras Kapdan    Wel   3 0 1 2 1 5 6
Priit Lokotar
Leonardas GudynasTymur Zolotar
Matheo Boxum
Ivan Surov
 Ronde 3 
 do 02-08-2018  Hendrik Jaska  - Aras Kapdan  1-1
 Laimins Mastins  - Stepan Jirovsky  1-1
 Ivan Surov  - Ivan Barodzich  2-0
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Stan van der Meer  1-1
 Petr Kychkin  - Csongor Bártfai  2-0
 Iskander Yanbaev  - Andrea Cappadonia  2-0
 Siarhei Astapau  - Matheo Boxum  1-1
 Augustas Gainovskis  - Roberts Serpans  2-0
 Ege Gunduz  - Ivan Kharytonchyk  0-2
 Jurgis Stipnieks  - Vladyslav Bodnar  0-2
 Matas Stankevicius  - Domantas Bernotas  2-0
 Filip Kalmuk (1955) - Tymur Zolotar  2-0
 Leonardas Gudynas (1952) - Aisen Egorov  0-2
 Mateusz Wysokinski (1974) - Priit Lokotar (1918) 1-1