HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aisen Egorov    Wel   4 3 1 0 7 16 18
2   Vladyslav Bodnar    Wel   4 3 1 0 7 12 14
3   Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   4 2 2 0 6 17 19
4   Tymur Zolotar    Wel   4 3 0 1 6 16 20
  Leonardas Gudynas  1952   Wel   4 3 0 1 6 16 20
  Priit Lokotar  1918   Wel   4 2 2 0 6 16 20
7   Matas Stankevicius    Wel   4 2 2 0 6 12 14
  Iskander Yanbaev    Wel   4 3 0 1 6 12 14
9   Filip Kalmuk  1955   Wel   4 2 1 1 5 16 18
10   Matheo Boxum    Wel   4 2 1 1 5 15 18
11   Siarhei Astapau    Wel   4 2 1 1 5 14 16
12   Jurgis Stipnieks    Wel   4 2 0 2 4 16 18
  Ivan Kharytonchyk    Wel   4 2 0 2 4 16 17
14   Augustas Gainovskis    Wel   4 2 0 2 4 15 18
15   Ivan Surov    Wel   4 2 0 2 4 14 16
16   Ege Gunduz    Wel   4 2 0 2 4 13 15
17   Petr Kychkin    Wel   4 1 1 2 3 18 20
18   Domantas Bernotas    Wel   4 1 1 2 3 17 18
19   Stepan Jirovsky    Wel   4 1 1 2 3 13 14
20   Laimins Mastins    Wel   4 1 1 2 3 12 13
21   Roberts Serpans    Wel   4 1 1 2 3 10 12
22   Andrea Cappadonia    Wel   4 1 0 3 2 17 18
23   Stan van der Meer    Wel   4 0 2 2 2 14 16
24   Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   4 0 2 2 2 13 15
  Ivan Barodzich    Wel   4 0 2 2 2 13 15
26   Csongor Bártfai    Wel   4 1 0 3 2 12 13
27   Hendrik Jaska    Wel   4 0 1 3 1 9 10
28   Aras Kapdan    Wel   4 0 1 3 1 8 9
Leonardas GudynasPriit Lokotar
Matheo Boxum
 Ronde 4 
 vr 03-08-2018  Hendrik Jaska  - Laimins Mastins  0-2
 Stepan Jirovsky  - Aras Kapdan  2-0
 Roberts Serpans  - Ivan Barodzich  1-1
 Stan van der Meer  - Jurgis Stipnieks  0-2
 Csongor Bártfai  - Ege Gunduz  0-2
 Ivan Surov  - Mateusz Hanasiewicz (1901) 2-0
 Andrea Cappadonia  - Siarhei Astapau  0-2
 Petr Kychkin  - Matheo Boxum  0-2
 Domantas Bernotas  - Iskander Yanbaev  0-2
 Tymur Zolotar  - Augustas Gainovskis  2-0
 Ivan Kharytonchyk  - Leonardas Gudynas (1952) 0-2
 Priit Lokotar (1918) - Matas Stankevicius  1-1
 Vladyslav Bodnar  - Filip Kalmuk (1955) 2-0
 Aisen Egorov  - Mateusz Wysokinski (1974) 1-1