HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aisen Egorov    Wel   5 4 1 0 9 28 32
2   Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   5 3 2 0 8 28 30
3   Priit Lokotar  1918   Wel   5 3 2 0 8 26 30
4   Leonardas Gudynas  1952   Wel   5 4 0 1 8 25 30
5   Vladyslav Bodnar    Wel   5 3 1 1 7 27 30
6   Filip Kalmuk  1955   Wel   5 3 1 1 7 22 25
7   Tymur Zolotar    Wel   5 3 0 2 6 27 32
8   Matas Stankevicius    Wel   5 2 2 1 6 25 28
9   Jurgis Stipnieks    Wel   5 3 0 2 6 24 27
10   Matheo Boxum    Wel   5 2 2 1 6 21 26
11   Iskander Yanbaev    Wel   5 3 0 2 6 20 22
12   Augustas Gainovskis    Wel   5 2 1 2 5 25 29
  Siarhei Astapau    Wel   5 2 1 2 5 25 27
  Ivan Kharytonchyk    Wel   5 2 1 2 5 25 26
15   Ivan Surov    Wel   5 2 1 2 5 24 28
16   Petr Kychkin    Wel   5 2 1 2 5 23 26
17   Roberts Serpans    Wel   5 2 1 2 5 18 21
18   Ege Gunduz    Wel   5 2 0 3 4 23 26
19   Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   5 1 2 2 4 21 23
20   Ivan Barodzich    Wel   5 1 2 2 4 20 21
21   Csongor Bártfai    Wel   5 2 0 3 4 17 18
22   Laimins Mastins    Wel   5 1 2 2 4 16 17
23   Domantas Bernotas    Wel   5 1 1 3 3 24 25
24   Stan van der Meer    Wel   5 0 3 2 3 22 26
25   Stepan Jirovsky    Wel   5 1 1 3 3 19 20
26   Andrea Cappadonia    Wel   5 1 0 4 2 23 24
27   Hendrik Jaska    Wel   5 0 1 4 1 15 16
28   Aras Kapdan    Wel   5 0 1 4 1 14 15
Priit Lokotar
Leonardas Gudynas
Matheo Boxum
 Ronde 5 
 za 04-08-2018  Ivan Barodzich  - Aras Kapdan  2-0
 Csongor Bártfai  - Hendrik Jaska  2-0
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Andrea Cappadonia  2-0
 Laimins Mastins  - Stan van der Meer  1-1
 Stepan Jirovsky  - Petr Kychkin  0-2
 Domantas Bernotas  - Roberts Serpans  0-2
 Ege Gunduz  - Jurgis Stipnieks  0-2
 Ivan Kharytonchyk  - Ivan Surov  1-1
 Matheo Boxum  - Augustas Gainovskis  1-1
 Filip Kalmuk (1955) - Siarhei Astapau  2-0
 Iskander Yanbaev  - Priit Lokotar (1918) 0-2
 Leonardas Gudynas (1952) - Matas Stankevicius  2-0
 Mateusz Wysokinski (1974) - Tymur Zolotar  2-0
 Aisen Egorov  - Vladyslav Bodnar  2-0