HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aisen Egorov    Wel   6 4 2 0 10 43 48
2   Leonardas Gudynas  1952   Wel   6 5 0 1 10 37 43
3   Priit Lokotar  1918   Wel   6 3 3 0 9 38 42
4   Vladyslav Bodnar    Wel   6 4 1 1 9 37 42
5   Filip Kalmuk  1955   Wel   6 4 1 1 9 32 35
6   Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   6 3 2 1 8 41 45
7   Iskander Yanbaev    Wel   6 4 0 2 8 30 33
8   Siarhei Astapau    Wel   6 3 1 2 7 36 40
9   Ivan Surov    Wel   6 3 1 2 7 34 39
10   Tymur Zolotar    Wel   6 3 0 3 6 40 46
  Matas Stankevicius    Wel   6 2 2 2 6 40 43
12   Jurgis Stipnieks    Wel   6 3 0 3 6 35 39
13   Matheo Boxum    Wel   6 2 2 2 6 34 40
  Augustas Gainovskis    Wel   6 2 2 2 6 34 39
  Ivan Kharytonchyk    Wel   6 2 2 2 6 34 35
16   Petr Kychkin    Wel   6 2 2 2 6 32 36
17   Laimins Mastins    Wel   6 2 2 2 6 27 28
  Ivan Barodzich    Wel   6 2 2 2 6 27 28
19   Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   6 1 3 2 5 34 38
20   Stan van der Meer    Wel   6 1 3 2 5 31 34
21   Roberts Serpans    Wel   6 2 1 3 5 30 33
22   Stepan Jirovsky    Wel   6 2 1 3 5 25 26
23   Ege Gunduz    Wel   6 2 0 4 4 32 36
24   Andrea Cappadonia    Wel   6 2 0 4 4 29 30
25   Csongor Bártfai    Wel   6 2 0 4 4 26 27
26   Domantas Bernotas    Wel   6 1 1 4 3 33 34
27   Hendrik Jaska    Wel   6 0 1 5 1 25 26
28   Aras Kapdan    Wel   6 0 1 5 1 22 23
Leonardas GudynasPriit Lokotar
Matheo Boxum
Stan van der Meer
 Ronde 6 
 zo 05-08-2018  Aras Kapdan  - Andrea Cappadonia  0-2
 Hendrik Jaska  - Stepan Jirovsky  0-2
 Stan van der Meer  - Domantas Bernotas  2-0
 Laimins Mastins  - Ege Gunduz  2-0
 Ivan Barodzich  - Csongor Bártfai  2-0
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Ivan Kharytonchyk  1-1
 Augustas Gainovskis  - Petr Kychkin  1-1
 Siarhei Astapau  - Roberts Serpans  2-0
 Jurgis Stipnieks  - Ivan Surov  0-2
 Matheo Boxum  - Iskander Yanbaev  0-2
 Vladyslav Bodnar  - Tymur Zolotar  2-0
 Matas Stankevicius  - Filip Kalmuk (1955) 0-2
 Leonardas Gudynas (1952) - Mateusz Wysokinski (1974) 2-0
 Priit Lokotar (1918) - Aisen Egorov  1-1