HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aisen Egorov    Wel   7 5 2 0 12 58 64
2   Leonardas Gudynas  1952   Wel   7 6 0 1 12 54 60
3   Priit Lokotar  1918   Wel   7 4 3 0 11 49 53
4   Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   7 4 2 1 10 59 64
5   Vladyslav Bodnar    Wel   7 4 1 2 9 56 62
6   Filip Kalmuk  1955   Wel   7 4 1 2 9 47 52
7   Tymur Zolotar    Wel   7 4 0 3 8 51 57
8   Augustas Gainovskis    Wel   7 3 2 2 8 48 54
9   Iskander Yanbaev    Wel   7 4 0 3 8 46 51
10   Ivan Kharytonchyk    Wel   7 3 2 2 8 45 46
11   Petr Kychkin    Wel   7 3 2 2 8 42 47
12   Siarhei Astapau    Wel   7 3 1 3 7 52 57
13   Ivan Surov    Wel   7 3 1 3 7 47 53
14   Matheo Boxum    Wel   7 2 3 2 7 46 53
15   Stan van der Meer    Wel   7 2 3 2 7 39 44
16   Laimins Mastins    Wel   7 2 3 2 7 38 39
17   Matas Stankevicius    Wel   7 2 2 3 6 54 59
18   Jurgis Stipnieks    Wel   7 3 0 4 6 48 52
19   Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   7 1 4 2 6 46 51
20   Roberts Serpans    Wel   7 2 2 3 6 40 45
21   Ivan Barodzich    Wel   7 2 2 3 6 38 41
22   Domantas Bernotas    Wel   7 2 1 4 5 39 40
  Andrea Cappadonia    Wel   7 2 1 4 5 39 40
24   Stepan Jirovsky    Wel   7 2 1 4 5 37 38
25   Csongor Bártfai    Wel   7 2 1 4 5 35 36
26   Ege Gunduz    Wel   7 2 0 5 4 42 45
27   Aras Kapdan    Wel   7 1 1 5 3 30 31
28   Hendrik Jaska    Wel   7 0 1 6 1 35 38
Leonardas GudynasPriit Lokotar
Tymur Zolotar
Ivan SurovMatheo BoxumStan van der Meer
 Ronde 7 
 zo 05-08-2018  Domantas Bernotas  - Hendrik Jaska  2-0
 Aras Kapdan  - Ege Gunduz  2-0
 Andrea Cappadonia  - Csongor Bártfai  1-1
 Stepan Jirovsky  - Stan van der Meer  0-2
 Roberts Serpans  - Mateusz Hanasiewicz (1901) 1-1
 Matheo Boxum  - Laimins Mastins  1-1
 Augustas Gainovskis  - Ivan Barodzich  2-0
 Matas Stankevicius  - Ivan Kharytonchyk  0-2
 Tymur Zolotar  - Jurgis Stipnieks  2-0
 Petr Kychkin  - Ivan Surov  2-0
 Mateusz Wysokinski (1974) - Iskander Yanbaev  2-0
 Siarhei Astapau  - Priit Lokotar (1918) 0-2
 Filip Kalmuk (1955) - Aisen Egorov  0-2
 Vladyslav Bodnar  - Leonardas Gudynas (1952) 0-2