HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aisen Egorov    Wel   8 6 2 0 14 72 79
2   Leonardas Gudynas  1952   Wel   8 6 1 1 13 72 79
3   Mateusz Wysokinski CMF 1974   Wel   8 5 2 1 12 75 81
4   Priit Lokotar  1918   Wel   8 4 4 0 12 70 74
5   Tymur Zolotar    Wel   8 5 0 3 10 65 71
6   Filip Kalmuk  1955   Wel   8 4 2 2 10 64 69
7   Petr Kychkin    Wel   8 4 2 2 10 54 59
8   Vladyslav Bodnar    Wel   8 4 1 3 9 76 82
9   Iskander Yanbaev    Wel   8 4 1 3 9 66 72
10   Siarhei Astapau    Wel   8 4 1 3 9 65 71
11   Matheo Boxum    Wel   8 3 3 2 9 60 67
12   Augustas Gainovskis    Wel   8 3 2 3 8 71 78
13   Ivan Kharytonchyk    Wel   8 3 2 3 8 61 64
14   Mateusz Hanasiewicz  1901   Wel   8 2 4 2 8 57 60
15   Ivan Barodzich    Wel   8 3 2 3 8 48 51
16   Matas Stankevicius    Wel   8 2 3 3 7 68 74
17   Ivan Surov    Wel   8 3 1 4 7 66 72
18   Laimins Mastins    Wel   8 2 3 3 7 54 57
19   Roberts Serpans    Wel   8 2 3 3 7 53 59
  Stan van der Meer    Wel   8 2 3 3 7 53 59
21   Stepan Jirovsky    Wel   8 3 1 4 7 45 48
22   Jurgis Stipnieks    Wel   8 3 0 5 6 60 64
23   Andrea Cappadonia    Wel   8 2 2 4 6 52 55
24   Domantas Bernotas    Wel   8 2 2 4 6 49 52
25   Csongor Bártfai    Wel   8 2 1 5 5 48 51
26   Ege Gunduz    Wel   8 2 0 6 4 48 51
27   Aras Kapdan    Wel   8 1 1 6 3 44 47
28   Hendrik Jaska    Wel   8 1 1 6 3 43 46
Leonardas Gudynas
Priit LokotarTymur Zolotar
Matheo Boxum
Ivan Surov
Stan van der Meer
 Ronde 8 
 ma 06-08-2018  Ege Gunduz  - Hendrik Jaska  0-2R
 Andrea Cappadonia  - Domantas Bernotas  1-1
 Csongor Bártfai  - Stepan Jirovsky  0-2
 Mateusz Hanasiewicz (1901) - Aras Kapdan  2-0
 Jurgis Stipnieks  - Ivan Barodzich  0-2
 Roberts Serpans  - Matas Stankevicius  1-1
 Stan van der Meer  - Matheo Boxum  0-2
 Ivan Surov  - Siarhei Astapau  0-2
 Petr Kychkin  - Laimins Mastins  2-0
 Ivan Kharytonchyk  - Tymur Zolotar  0-2
 Iskander Yanbaev  - Filip Kalmuk (1955) 1-1
 Mateusz Wysokinski (1974) - Vladyslav Bodnar  2-0
 Aisen Egorov  - Augustas Gainovskis  2-0
 Priit Lokotar (1918) - Leonardas Gudynas (1952) 1-1