HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Evgeniiya Shved  1949   Wel   9 5 4 0 14 91
2   Aiste Pukstaite  1952   Wel   9 5 4 0 14 84
3   Daiaana Alekseeva    Wel   9 4 5 0 13 92
4   Kateryna Musiienko    Wel   9 4 4 1 12 82
5   Banu Ali    Wel   9 4 4 1 12 76
6   Lubov Kobrina    Wel   9 4 3 2 11 85
7   Aleksandra Lukomska  2049   Wel   9 4 3 2 11 76
8   Iuliia Nikanorova    Wel   9 4 2 3 10 96
9   Adelia Gazizova    Wel   9 4 2 3 10 87
10   Alisa Orlova    Wel   9 4 2 3 10 85
11   Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   9 4 2 3 10 79
12   Alisa Vaisbrod    Wel   9 3 4 2 10 76
13   Julia Banas  1969   Wel   9 2 5 2 9 80
14   Sofia Iljinskaja  1921   Wel   9 3 3 3 9 78
15   Ance Zalmane    Wel   9 3 3 3 9 70
16   Darja Drabova    Wel   9 3 3 3 9 69
17   Doroteja Cibulskyte    Wel   9 3 3 3 9 66
18   Sasha Chumachenko    Wel   9 2 5 2 9 65
19   Emilia Kello    Wel   9 2 5 2 9 63
20   Alesia Masiuk  1902   Wel   9 3 2 4 8 84
21   Viktoria Haliniak  1900   Wel   9 3 2 4 8 62
22   Karina Ammosova    Wel   9 2 3 4 7 90
23   Yeva Babii    Wel   9 2 3 4 7 82
24   Dovile Venclovaite    Wel   9 1 5 3 7 81
25   Jore Sketerskaite    Wel   9 3 1 5 7 67
26   Diana Malofeja    Wel   9 2 3 4 7 64
27   Alyne Goerres    Wel   9 3 1 5 7 59
28   Ema Radonova    Wel   9 2 2 5 6 64
29   Teele Peerna    Wel   9 2 2 5 6 64
30   Berin Cetin    Wel   9 0 0 9 0 67
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Evgeniiya Shved (1949) - Alisa Orlova  2-0Partij
 Viktoria Haliniak (1900) - Berin Cetin  2-0
 Ema Radonova  - Alyne Goerres  0-2
 Teele Peerna  - Jore Sketerskaite  1-1
 Darja Drabova  - Karina Ammosova  2-0
 Emilia Kello  - Diana Malofeja  2-0
 Dovile Venclovaite  - Doroteja Cibulskyte  0-2
 Tanya-Marie Cnossen (1965) - Alesia Masiuk (1902) 2-0
 Alisa Vaisbrod  - Yeva Babii  2-0
 Sasha Chumachenko  - Julia Banas (1969) 1-1
 Ance Zalmane  - Lubov Kobrina  0-2
 Aleksandra Lukomska (2049) - Sofia Iljinskaja (1921) 2-0
 Adelia Gazizova  - Kateryna Musiienko  0-2
 Daiaana Alekseeva  - Iuliia Nikanorova  2-0
 Aiste Pukstaite (1952) - Banu Ali  1-1