HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Evgeniiya Shved    Wel   9 5 4 0 14 91 98
2   Aiste Pukstaite    Wel   9 5 4 0 14 84 91
3   Daiaana Alekseeva    Wel   9 4 5 0 13 92 101
4   Kateryna Musienko    Wel   9 4 4 1 12 82 89
5   Banu Ali    Wel   9 4 4 1 12 76 76
6   Liubou Kobryna    Wel   9 4 3 2 11 85 91
7   Aleksandra Lukomska    Wel   9 4 3 2 11 76 83
8   Iuliia Nikanorova    Wel   9 4 2 3 10 96 104
9   Adelia Gazizova    Wel   9 4 2 3 10 87 95
10   Alisa Orlova    Wel   9 4 2 3 10 85 93
11   Tanya-Marie Cnossen  681   Wel   9 4 2 3 10 79 85
12   Alisa Vaisbrod    Wel   9 3 4 2 10 76 83
13   Julia Banas    Wel   9 2 5 2 9 80 88
14   Sofia Iljinskaja    Wel   9 3 3 3 9 78 84
15   Ance Zalmane    Wel   9 3 3 3 9 70 70
16   Darja Drabova    Wel   9 3 3 3 9 69 75
17   Doroteja Cibulskyte    Wel   9 3 3 3 9 66 66
18   Oleksandra Chumachenko    Wel   9 2 5 2 9 65 65
19   Emilia Kello    Wel   9 2 5 2 9 63 70
20   Alesia Masiuk    Wel   9 3 2 4 8 84 91
21   Wiktoria Haliniak    Wel   9 3 2 4 8 62 62
22   Karina Ammosova    Wel   9 2 3 4 7 90 97
23   Yeva Babii    Wel   9 2 3 4 7 82 89
24   Dovile Venclovaite    Wel   9 1 5 3 7 81 87
25   Jore Sketerskaite    Wel   9 3 1 5 7 67 73
26   Diana Malofeja    Wel   9 2 3 4 7 64 64
27   Alyne Goerres    Wel   9 3 1 5 7 59 59
28   Ema Radonova    Wel   9 2 2 5 6 64 64
29   Teele Peerna    Wel   9 2 2 5 6 64 64
30   Berim Cetin    Wel   9 0 0 9 0 67 73
Evgeniya ShvedAiste Pukstaite
Kateryna Musienko
Tanya-Marie CnossenAlisa Vaisbrod
Sofia Iljinskaja
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Evgeniiya Shved  - Alisa Orlova  2-0Partij
 Wiktoria Haliniak  - Berim Cetin  2-0
 Ema Radonova  - Alyne Goerres  0-2
 Teele Peerna  - Jore Sketerskaite  1-1
 Darja Drabova  - Karina Ammosova  2-0
 Emilia Kello  - Diana Malofeja  2-0
 Dovile Venclovaite  - Doroteja Cibulskyte  0-2
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Alesia Masiuk  2-0
 Alisa Vaisbrod  - Yeva Babii  2-0
 Oleksandra Chumachenko  - Julia Banas  1-1
 Ance Zalmane  - Liubou Kobryna  0-2
 Aleksandra Lukomska  - Sofia Iljinskaja  2-0
 Adelia Gazizova  - Kateryna Musienko  0-2
 Daiaana Alekseeva  - Iuliia Nikanorova  2-0
 Aiste Pukstaite  - Banu Ali  1-1