HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Darja Drabova    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Liubou Kobryna    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Sofia Iljinskaja  1921   Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Banu Ali    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Julia Banas  1969   Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Alisa Vaisbrod    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Alisa Orlova    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Alesia Masiuk  1902   Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Adelia Gazizova    Wel   1 1 0 0 2 0 0
10   Kateryna Musienko    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Wiktoria Haliniak  1900   Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Daiaana Alekseeva    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Doroteja Cibulskyte    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Aiste Pukstaite  1952   Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Ance Zalmane    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Diana Malofeja    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Evgeniiya Shved  1949   Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Iuliia Nikanorova    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Yeva Babii    Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Aleksandra Lukomska  2049   Wel   1 0 1 0 1 0 1
  Karina Ammosova    Wel   1 0 1 0 1 0 1
22   Emilia Kello    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Teele Peerna    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Oleksandra Chumachenko    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Ema Radonova    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Alyne Goerres    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Jore Sketerskaite    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Dovile Venclovaite    Wel   1 0 0 1 0 0 2
  Berim Cetin    Wel   1 0 0 1 0 0 2
Sofia Iljinskaja
Alisa Vaisbrod
Kateryna Musienko
Aiste Pukstaite
Evgeniya Shved
 Ronde 1 
 wo 01-08-2018  Tanya-Marie Cnossen (1965) - Alisa Orlova  0-2Partij
 Doroteja Cibulskyte  - Diana Malofeja  1-1
 Darja Drabova  - Teele Peerna  2-0
 Alisa Vaisbrod  - Dovile Venclovaite  2-0
 Adelia Gazizova  - Oleksandra Chumachenko  2-0
 Berim Cetin  - Banu Ali  0-2
 Ema Radonova  - Liubou Kobryna  0-2
 Kateryna Musienko  - Daiaana Alekseeva  1-1
 Ance Zalmane  - Wiktoria Haliniak (1900) 1-1
 Alesia Masiuk (1902) - Jore Sketerskaite  2-0
 Alyne Goerres  - Sofia Iljinskaja (1921) 0-2
 Evgeniiya Shved (1949) - Iuliia Nikanorova  1-1
 Karina Ammosova  - Aiste Pukstaite (1952) 1-1
 Emilia Kello  - Julia Banas (1969) 0-2
 Aleksandra Lukomska (2049) - Yeva Babii  1-1