HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alisa Orlova    Wel   2 2 0 0 4 2 4
  Alesia Masiuk  1902   Wel   2 2 0 0 4 2 4
  Liubou Kobryna    Wel   2 2 0 0 4 2 3
4   Kateryna Musienko    Wel   2 1 1 0 3 3 4
  Daiaana Alekseeva    Wel   2 1 1 0 3 3 4
  Julia Banas  1969   Wel   2 1 1 0 3 3 4
  Alisa Vaisbrod    Wel   2 1 1 0 3 3 4
  Evgeniiya Shved  1949   Wel   2 1 1 0 3 3 4
  Iuliia Nikanorova    Wel   2 1 1 0 3 3 4
10   Aleksandra Lukomska  2049   Wel   2 1 1 0 3 2 3
11   Aiste Pukstaite  1952   Wel   2 1 1 0 3 1 2
12   Sofia Iljinskaja  1921   Wel   2 1 0 1 2 4 6
  Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   2 1 0 1 2 4 5
  Adelia Gazizova    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Banu Ali    Wel   2 1 0 1 2 4 4
  Jore Sketerskaite    Wel   2 1 0 1 2 4 4
17   Darja Drabova    Wel   2 1 0 1 2 3 4
18   Alyne Goerres    Wel   2 1 0 1 2 2 2
19   Ema Radonova    Wel   2 0 1 1 1 4 5
20   Yeva Babii    Wel   2 0 1 1 1 3 6
  Karina Ammosova    Wel   2 0 1 1 1 3 6
  Wiktoria Haliniak  1900   Wel   2 0 1 1 1 3 4
  Emilia Kello    Wel   2 0 1 1 1 3 4
  Doroteja Cibulskyte    Wel   2 0 1 1 1 3 4
  Dovile Venclovaite    Wel   2 0 1 1 1 3 4
  Ance Zalmane    Wel   2 0 1 1 1 3 4
27   Teele Peerna    Wel   2 0 1 1 1 2 3
  Diana Malofeja    Wel   2 0 1 1 1 2 3
29   Oleksandra Chumachenko    Wel   2 0 0 2 0 2 4
  Berim Cetin    Wel   2 0 0 2 0 2 4
Kateryna Musienko
Alisa VaisbrodEvgeniya Shved
Aiste PukstaiteSofia Iljinskaja
Tanya-Marie Cnossen
Alyne Goerres
 Ronde 2 
 do 02-08-2018  Sofia Iljinskaja (1921) - Alisa Orlova  0-2Partij
 Dovile Venclovaite  - Emilia Kello  1-1
 Teele Peerna  - Ema Radonova  1-1
 Oleksandra Chumachenko  - Jore Sketerskaite  0-2
 Alyne Goerres  - Berim Cetin  2-0
 Diana Malofeja  - Tanya-Marie Cnossen (1965) 0-2
 Daiaana Alekseeva  - Doroteja Cibulskyte  2-0
 Ance Zalmane  - Kateryna Musienko  0-2
 Wiktoria Haliniak (1900) - Iuliia Nikanorova  0-2
 Karina Ammosova  - Evgeniiya Shved (1949) 0-2
 Aiste Pukstaite (1952) - Yeva Babii  2-0
 Aleksandra Lukomska (2049) - Darja Drabova  2-0
 Liubou Kobryna  - Adelia Gazizova  2-0
 Banu Ali  - Alesia Masiuk (1902) 0-2
 Julia Banas (1969) - Alisa Vaisbrod  1-1