HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alisa Orlova    Wel   3 3 0 0 6 7 9
2   Liubou Kobryna    Wel   3 2 1 0 5 8 9
3   Aiste Pukstaite  1952   Wel   3 2 1 0 5 5 7
4   Alesia Masiuk  1902   Wel   3 2 0 1 4 10 13
5   Julia Banas  1969   Wel   3 1 2 0 4 9 11
6   Evgeniiya Shved  1949   Wel   3 1 2 0 4 8 11
  Alisa Vaisbrod    Wel   3 1 2 0 4 8 11
  Iuliia Nikanorova    Wel   3 1 2 0 4 8 10
  Kateryna Musienko    Wel   3 1 2 0 4 8 9
  Daiaana Alekseeva    Wel   3 1 2 0 4 8 9
11   Adelia Gazizova    Wel   3 2 0 1 4 7 9
12   Jore Sketerskaite    Wel   3 2 0 1 4 6 8
  Aleksandra Lukomska  2049   Wel   3 1 2 0 4 6 8
14   Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   3 1 1 1 3 9 11
  Karina Ammosova    Wel   3 1 1 1 3 9 10
16   Banu Ali    Wel   3 1 1 1 3 7 7
17   Dovile Venclovaite    Wel   3 1 1 1 3 6 7
18   Teele Peerna    Wel   3 1 1 1 3 3 4
19   Sofia Iljinskaja  1921   Wel   3 1 0 2 2 11 13
20   Yeva Babii    Wel   3 0 2 1 2 9 11
21   Darja Drabova    Wel   3 1 0 2 2 8 11
  Oleksandra Chumachenko    Wel   3 1 0 2 2 8 8
23   Emilia Kello    Wel   3 0 2 1 2 7 9
24   Wiktoria Haliniak  1900   Wel   3 0 2 1 2 6 7
  Alyne Goerres    Wel   3 1 0 2 2 6 6
26   Diana Malofeja    Wel   3 0 2 1 2 5 6
27   Ema Radonova    Wel   3 0 1 2 1 8 11
28   Doroteja Cibulskyte    Wel   3 0 1 2 1 7 9
  Ance Zalmane    Wel   3 0 1 2 1 7 9
30   Berim Cetin    Wel   3 0 0 3 0 5 7
Aiste Pukstaite
Evgeniya Shved
Alisa VaisbrodKateryna Musienko
Tanya-Marie Cnossen
Sofia Iljinskaja
 Ronde 3 
 do 02-08-2018  Alisa Orlova  - Alesia Masiuk (1902) 2-0Partij
 Berim Cetin  - Oleksandra Chumachenko  0-2
 Ema Radonova  - Dovile Venclovaite  0-2
 Ance Zalmane  - Karina Ammosova  0-2
 Yeva Babii  - Emilia Kello  1-1
 Doroteja Cibulskyte  - Teele Peerna  0-2
 Diana Malofeja  - Wiktoria Haliniak (1900) 1-1
 Adelia Gazizova  - Darja Drabova  2-0
 Jore Sketerskaite  - Alyne Goerres  2-0
 Tanya-Marie Cnossen (1965) - Banu Ali  1-1
 Sofia Iljinskaja (1921) - Aiste Pukstaite (1952) 0-2
 Iuliia Nikanorova  - Kateryna Musienko  1-1
 Evgeniiya Shved (1949) - Daiaana Alekseeva  1-1
 Alisa Vaisbrod  - Aleksandra Lukomska (2049) 1-1
 Julia Banas (1969) - Liubou Kobryna  1-1