HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Liubou Kobryna    Wel   4 3 1 0 7 16 18
2   Aiste Pukstaite  1952   Wel   4 3 1 0 7 13 16
3   Evgeniiya Shved  1949   Wel   4 2 2 0 6 17 21
4   Alisa Orlova    Wel   4 3 0 1 6 16 19
5   Adelia Gazizova    Wel   4 3 0 1 6 15 18
6   Iuliia Nikanorova    Wel   4 2 2 0 6 14 16
  Daiaana Alekseeva    Wel   4 2 2 0 6 14 16
8   Karina Ammosova    Wel   4 2 1 1 5 17 20
9   Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   4 2 1 1 5 13 15
10   Kateryna Musienko    Wel   4 1 2 1 4 18 21
11   Alesia Masiuk  1902   Wel   4 2 0 2 4 17 21
  Julia Banas  1969   Wel   4 1 2 1 4 17 21
13   Yeva Babii    Wel   4 1 2 1 4 15 17
14   Alisa Vaisbrod    Wel   4 1 2 1 4 14 18
  Aleksandra Lukomska  2049   Wel   4 1 2 1 4 14 18
16   Darja Drabova    Wel   4 2 0 2 4 13 15
  Banu Ali    Wel   4 1 2 1 4 13 13
18   Dovile Venclovaite    Wel   4 1 2 1 4 12 14
  Emilia Kello    Wel   4 1 2 1 4 12 14
  Jore Sketerskaite    Wel   4 2 0 2 4 12 14
21   Sofia Iljinskaja  1921   Wel   4 1 1 2 3 16 18
22   Oleksandra Chumachenko    Wel   4 1 1 2 3 13 13
23   Teele Peerna    Wel   4 1 1 2 3 11 13
  Ance Zalmane    Wel   4 1 1 2 3 11 11
25   Ema Radonova    Wel   4 0 2 2 2 14 16
26   Wiktoria Haliniak  1900   Wel   4 0 2 2 2 13 15
27   Diana Malofeja    Wel   4 0 2 2 2 11 13
  Doroteja Cibulskyte    Wel   4 0 2 2 2 11 13
  Alyne Goerres    Wel   4 1 0 3 2 11 11
30   Berim Cetin    Wel   4 0 0 4 0 10 12
Aiste PukstaiteEvgeniya Shved
Tanya-Marie Cnossen
Kateryna Musienko
Alisa Vaisbrod
 Ronde 4 
 vr 03-08-2018  Liubou Kobryna  - Alisa Orlova  2-0Partij
 Berim Cetin  - Ance Zalmane  0-2
 Ema Radonova  - Doroteja Cibulskyte  1-1
 Darja Drabova  - Diana Malofeja  2-0
 Emilia Kello  - Alyne Goerres  2-0
 Wiktoria Haliniak (1900) - Yeva Babii  0-2
 Oleksandra Chumachenko  - Sofia Iljinskaja (1921) 1-1
 Banu Ali  - Dovile Venclovaite  1-1
 Teele Peerna  - Tanya-Marie Cnossen (1965) 0-2
 Jore Sketerskaite  - Karina Ammosova  0-2
 Daiaana Alekseeva  - Alisa Vaisbrod  2-0
 Kateryna Musienko  - Evgeniiya Shved (1949) 0-2
 Adelia Gazizova  - Julia Banas (1969) 2-0
 Iuliia Nikanorova  - Aleksandra Lukomska (2049) 2-0
 Alesia Masiuk (1902) - Aiste Pukstaite (1952) 0-2