HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aiste Pukstaite  1952   Wel   5 4 1 0 9 23 27
2   Daiaana Alekseeva    Wel   5 3 2 0 8 23 27
  Iuliia Nikanorova    Wel   5 3 2 0 8 23 27
4   Evgeniiya Shved  1949   Wel   5 2 3 0 7 29 34
5   Liubou Kobryna    Wel   5 3 1 1 7 28 32
6   Adelia Gazizova    Wel   5 3 1 1 7 25 29
7   Alisa Orlova    Wel   5 3 0 2 6 26 30
8   Karina Ammosova    Wel   5 2 2 1 6 25 29
  Alesia Masiuk  1902   Wel   5 3 0 2 6 25 29
10   Julia Banas  1969   Wel   5 2 2 1 6 24 28
  Alisa Vaisbrod    Wel   5 2 2 1 6 24 28
12   Banu Ali    Wel   5 2 2 1 6 20 20
13   Kateryna Musienko    Wel   5 1 3 1 5 29 33
14   Aleksandra Lukomska  2049   Wel   5 1 3 1 5 23 27
  Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   5 2 1 2 5 23 25
16   Dovile Venclovaite    Wel   5 1 3 1 5 21 25
17   Oleksandra Chumachenko    Wel   5 2 1 2 5 18 18
18   Yeva Babii    Wel   5 1 2 2 4 24 28
  Sofia Iljinskaja  1921   Wel   5 1 2 2 4 24 26
20   Jore Sketerskaite    Wel   5 2 0 3 4 23 25
21   Emilia Kello    Wel   5 1 2 2 4 21 23
  Darja Drabova    Wel   5 2 0 3 4 21 23
23   Ema Radonova    Wel   5 1 2 2 4 19 21
  Ance Zalmane    Wel   5 1 2 2 4 19 19
25   Wiktoria Haliniak  1900   Wel   5 1 2 2 4 18 20
26   Doroteja Cibulskyte    Wel   5 1 2 2 4 17 17
27   Teele Peerna    Wel   5 1 1 3 3 18 22
28   Diana Malofeja    Wel   5 0 2 3 2 17 21
29   Alyne Goerres    Wel   5 1 0 4 2 16 16
30   Berim Cetin    Wel   5 0 0 5 0 19 21
Aiste Pukstaite
Evgeniya Shved
Tanya-Marie Cnossen
Sofia Iljinskaja
 Ronde 5 
 za 04-08-2018  Emilia Kello  - Alesia Masiuk (1902) 0-2Partij
 Alisa Orlova  - Iuliia Nikanorova  0-2Partij
 Doroteja Cibulskyte  - Berim Cetin  2-0
 Diana Malofeja  - Ema Radonova  0-2
 Alyne Goerres  - Wiktoria Haliniak (1900) 0-2
 Teele Peerna  - Oleksandra Chumachenko  0-2
 Sofia Iljinskaja (1921) - Ance Zalmane  1-1
 Yeva Babii  - Banu Ali  0-2
 Alisa Vaisbrod  - Jore Sketerskaite  2-0
 Julia Banas (1969) - Darja Drabova  2-0
 Dovile Venclovaite  - Aleksandra Lukomska (2049) 1-1
 Karina Ammosova  - Kateryna Musienko  1-1
 Tanya-Marie Cnossen (1965) - Daiaana Alekseeva  0-2
 Evgeniiya Shved (1949) - Adelia Gazizova  1-1
 Aiste Pukstaite (1952) - Liubou Kobryna  2-0