HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aiste Pukstaite  1952   Wel   6 5 1 0 11 34 39
2   Evgeniiya Shved  1949   Wel   6 3 3 0 9 39 45
3   Daiaana Alekseeva    Wel   6 3 3 0 9 36 41
4   Iuliia Nikanorova    Wel   6 3 2 1 8 41 45
5   Adelia Gazizova    Wel   6 3 2 1 8 38 43
6   Banu Ali    Wel   6 3 2 1 8 28 28
7   Liubou Kobryna    Wel   6 3 1 2 7 42 46
8   Alesia Masiuk  1902   Wel   6 3 1 2 7 39 44
9   Kateryna Musienko    Wel   6 2 3 1 7 37 42
10   Alisa Vaisbrod    Wel   6 2 3 1 7 36 41
11   Alisa Orlova    Wel   6 3 1 2 7 35 40
12   Julia Banas  1969   Wel   6 2 3 1 7 34 39
13   Aleksandra Lukomska  2049   Wel   6 2 3 1 7 30 35
14   Karina Ammosova    Wel   6 2 2 2 6 41 46
15   Sofia Iljinskaja  1921   Wel   6 2 2 2 6 33 37
16   Jore Sketerskaite    Wel   6 3 0 3 6 30 34
17   Oleksandra Chumachenko    Wel   6 2 2 2 6 28 28
18   Yeva Babii    Wel   6 1 3 2 5 37 41
19   Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   6 2 1 3 5 35 38
20   Dovile Venclovaite    Wel   6 1 3 2 5 34 38
21   Darja Drabova    Wel   6 2 1 3 5 31 34
22   Emilia Kello    Wel   6 1 3 2 5 29 33
23   Ance Zalmane    Wel   6 1 3 2 5 28 28
24   Doroteja Cibulskyte    Wel   6 1 3 2 5 25 25
25   Wiktoria Haliniak  1900   Wel   6 1 2 3 4 28 32
26   Ema Radonova    Wel   6 1 2 3 4 27 30
27   Alyne Goerres    Wel   6 2 0 4 4 24 24
28   Diana Malofeja    Wel   6 1 2 3 4 23 23
29   Teele Peerna    Wel   6 1 1 4 3 25 29
30   Berim Cetin    Wel   6 0 0 6 0 28 32
Aiste PukstaiteEvgeniya Shved
Sofia Iljinskaja
Tanya-Marie Cnossen
 Ronde 6 
 zo 05-08-2018  Ance Zalmane  - Emilia Kello  1-1Partij
 Alisa Orlova  - Julia Banas (1969) 1-1Partij
 Berim Cetin  - Diana Malofeja  0-2
 Alyne Goerres  - Teele Peerna  2-0
 Darja Drabova  - Doroteja Cibulskyte  1-1
 Wiktoria Haliniak (1900) - Jore Sketerskaite  0-2
 Ema Radonova  - Sofia Iljinskaja (1921) 0-2
 Oleksandra Chumachenko  - Yeva Babii  1-1
 Kateryna Musienko  - Dovile Venclovaite  2-0
 Aleksandra Lukomska (2049) - Tanya-Marie Cnossen (1965) 2-0
 Banu Ali  - Karina Ammosova  2-0
 Alesia Masiuk (1902) - Alisa Vaisbrod  1-1
 Liubou Kobryna  - Evgeniiya Shved (1949) 0-2
 Daiaana Alekseeva  - Adelia Gazizova  1-1
 Iuliia Nikanorova  - Aiste Pukstaite (1952) 0-2