HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aiste Pukstaite  1952   Wel   7 5 2 0 12 50 55
2   Evgeniiya Shved  1949   Wel   7 3 4 0 10 56 62
3   Iuliia Nikanorova    Wel   7 4 2 1 10 55 61
4   Daiaana Alekseeva    Wel   7 3 4 0 10 50 55
5   Aleksandra Lukomska  2049   Wel   7 3 3 1 9 43 48
6   Banu Ali    Wel   7 3 3 1 9 42 42
7   Liubou Kobryna    Wel   7 3 2 2 8 54 58
8   Adelia Gazizova    Wel   7 3 2 2 8 53 59
9   Alesia Masiuk  1902   Wel   7 3 2 2 8 51 57
  Kateryna Musienko    Wel   7 2 4 1 8 51 57
11   Alisa Orlova    Wel   7 3 2 2 8 50 57
12   Alisa Vaisbrod    Wel   7 2 4 1 8 49 55
13   Julia Banas  1969   Wel   7 2 4 1 8 46 52
14   Sofia Iljinskaja  1921   Wel   7 3 2 2 8 45 49
15   Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   7 3 1 3 7 46 51
16   Ance Zalmane    Wel   7 2 3 2 7 39 39
17   Oleksandra Chumachenko    Wel   7 2 3 2 7 38 38
18   Karina Ammosova    Wel   7 2 2 3 6 55 61
19   Dovile Venclovaite    Wel   7 1 4 2 6 47 51
20   Jore Sketerskaite    Wel   7 3 0 4 6 43 48
21   Darja Drabova    Wel   7 2 2 3 6 41 46
22   Emilia Kello    Wel   7 1 4 2 6 40 45
23   Wiktoria Haliniak  1900   Wel   7 2 2 3 6 38 42
24   Yeva Babii    Wel   7 1 3 3 5 50 56
25   Doroteja Cibulskyte    Wel   7 1 3 3 5 37 37
26   Alyne Goerres    Wel   7 2 1 4 5 36 36
27   Teele Peerna    Wel   7 2 1 4 5 34 34
28   Diana Malofeja    Wel   7 1 3 3 5 33 33
29   Ema Radonova    Wel   7 1 2 4 4 38 43
30   Berim Cetin    Wel   7 0 0 7 0 38 43
Aiste PukstaiteEvgeniya Shved
Sofia IljinskajaTanya-Marie Cnossen
 Ronde 7 
 zo 05-08-2018  Emilia Kello  - Darja Drabova  1-1Partij
 Kateryna Musienko  - Alisa Orlova  1-1Partij
 Teele Peerna  - Berim Cetin  2-0
 Diana Malofeja  - Alyne Goerres  1-1
 Wiktoria Haliniak (1900) - Ema Radonova  2-0
 Yeva Babii  - Ance Zalmane  0-2
 Tanya-Marie Cnossen (1965) - Doroteja Cibulskyte  2-0
 Dovile Venclovaite  - Oleksandra Chumachenko  1-1
 Jore Sketerskaite  - Sofia Iljinskaja (1921) 0-2
 Karina Ammosova  - Aleksandra Lukomska (2049) 0-2
 Alisa Vaisbrod  - Liubou Kobryna  1-1
 Julia Banas (1969) - Alesia Masiuk (1902) 1-1
 Adelia Gazizova  - Iuliia Nikanorova  0-2
 Banu Ali  - Daiaana Alekseeva  1-1
 Aiste Pukstaite (1952) - Evgeniiya Shved (1949) 1-1