HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Hopes Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Aiste Pukstaite  1952   Wel   8 5 3 0 13 66 73
2   Evgeniiya Shved  1949   Wel   8 4 4 0 12 72 79
3   Daiaana Alekseeva    Wel   8 3 5 0 11 72 79
4   Banu Ali    Wel   8 4 3 1 11 58 58
5   Iuliia Nikanorova    Wel   8 4 2 2 10 75 81
6   Kateryna Musienko    Wel   8 3 4 1 10 67 74
7   Adelia Gazizova    Wel   8 4 2 2 10 66 73
8   Alisa Orlova    Wel   8 4 2 2 10 62 70
9   Liubou Kobryna    Wel   8 3 3 2 9 70 76
10   Sofia Iljinskaja  1921   Wel   8 3 3 2 9 61 66
11   Aleksandra Lukomska  2049   Wel   8 3 3 2 9 59 66
12   Ance Zalmane    Wel   8 3 3 2 9 52 52
13   Alesia Masiuk  1902   Wel   8 3 2 3 8 67 73
14   Tanya-Marie Cnossen  1965   Wel   8 3 2 3 8 63 68
15   Julia Banas  1969   Wel   8 2 4 2 8 62 69
  Alisa Vaisbrod    Wel   8 2 4 2 8 62 68
17   Oleksandra Chumachenko    Wel   8 2 4 2 8 52 52
18   Karina Ammosova    Wel   8 2 3 3 7 71 77
19   Yeva Babii    Wel   8 2 3 3 7 63 68
20   Dovile Venclovaite    Wel   8 1 5 2 7 60 66
21   Darja Drabova    Wel   8 2 3 3 7 55 60
22   Emilia Kello    Wel   8 1 5 2 7 53 58
23   Doroteja Cibulskyte    Wel   8 2 3 3 7 50 50
24   Diana Malofeja    Wel   8 2 3 3 7 44 44
25   Jore Sketerskaite    Wel   8 3 0 5 6 55 60
26   Wiktoria Haliniak  1900   Wel   8 2 2 4 6 52 57
27   Ema Radonova    Wel   8 2 2 4 6 50 50
28   Teele Peerna    Wel   8 2 1 5 5 48 48
29   Alyne Goerres    Wel   8 2 1 5 5 47 47
30   Berim Cetin    Wel   8 0 0 8 0 53 58
Aiste PukstaiteEvgeniya Shved
Kateryna Musienko
Sofia Iljinskaja
Tanya-Marie Cnossen
Alisa Vaisbrod
 Ronde 8 
 ma 06-08-2018  Alisa Orlova  - Alisa Vaisbrod  2-0Partij
 Berim Cetin  - Ema Radonova  0-2
 Yeva Babii  - Alyne Goerres  2-0
 Diana Malofeja  - Teele Peerna  2-0
 Doroteja Cibulskyte  - Wiktoria Haliniak (1900) 2-0
 Darja Drabova  - Dovile Venclovaite  1-1
 Karina Ammosova  - Emilia Kello  1-1
 Jore Sketerskaite  - Ance Zalmane  0-2
 Oleksandra Chumachenko  - Tanya-Marie Cnossen (1965) 1-1
 Alesia Masiuk (1902) - Adelia Gazizova  0-2
 Sofia Iljinskaja (1921) - Liubou Kobryna  1-1
 Julia Banas (1969) - Kateryna Musienko  0-2
 Iuliia Nikanorova  - Banu Ali  0-2
 Evgeniiya Shved (1949) - Aleksandra Lukomska (2049) 2-0
 Daiaana Alekseeva  - Aiste Pukstaite (1952) 1-1