HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK voor Clubteams Welpen en Aspiranten/Junioren KNDB 2018

    
    Link   

  Welpen

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
 Jun-Asp 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Brainsport Eindhoven  ..................8..128
  DES Lunteren  ....................8128
3  DC Heteren  ................5....122
  DEZ Reeuwijk  ..............5......122
5  Brainsport Eindhoven 2  ............4........110
  Het Noorden  ..........4..........110
  WSDV Wageningen 2  ..........4..........110
  WSDV Wageningen  ........4............110
9  HDC Hoogeveen  ......3..............10-2
  Denk en Zet Culemborg  ....3................10-2
11  IJmuiden  0....................10-8
  Heijmans Excelsior  ..0..................10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
za 15-12-2018     Heijmans Excelsior  -   DES Lunteren  
0
-
8
 Lysander van der Doelen  - Geert-Jan van de Mel  0-2
 Mateo Yesildeniz Papen  - Simon Janga  0-2
 Haye Snijders  - Rens Kool  0-2
 Dennis van der Krogt  - Jarno Ploeg  0-2
   Het Noorden  -   WSDV Wageningen 2  
4
-
4
 Anand Dalaj  - Daniel Schmidt  2-0
 Ruben Renken  - Ieron Saed  2-0
 Stefan Koenen  - Harm Dresselhuis  0-2
 Anar Dalaj  - Ewoud van Rosevelt  0-2
   DEZ Reeuwijk  -   HDC Hoogeveen  
5
-
3
 Stan van der Meer  - Siebe Kortleven  1-1
 Laurent Glas  - Mart Slim  0-2
 Willem Slappendel  - Lucas Kreeft  2-0
 Marit Egas  - Sophie Blenkers  2-0
   WSDV Wageningen  -   Brainsport Eindhoven 2  
4
-
4
 Csongor Bártfai  - Dimitry Shcherbatyuk  0-2
 Nathan van Beek  - Alexey Isupov  2-0
 Erik van Wingerden (437) - Allek Ubachs  2-0
 Naomi Boeren  - Moussa Raijoul  0-2
   IJmuiden  -   Brainsport Eindhoven  
0
-
8
 Lars van Eeken  - Tanya-Marie Cnossen (681) 0-2
 Jens Mischke  - Oleksandra Chumachenko  0-2
 Sake Pippel  - Alexei Ovsyanko  0-2
 Martijn Schoenmaker  - Aleksandra Pechenizka  0-2
   Denk en Zet Culemborg  -   DC Heteren  
3
-
5
 Jeroen van Keulen  - Merijn van Noorloos  0-2
 Lennart Koppelman  - Nick Jansen  2-0
 Guyano de Vries  - Luka Weenink  0-2
 Kenny Wang  - Jesse Weenink  1-1