HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK voor Clubteams Welpen en Aspiranten/Junioren KNDB 2018

    
    Link   

  Welpen

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
 Jun-Asp 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Brainsport Eindhoven  ..........8..6......2412
2  Het Noorden  ....6......4........234
3  DEZ Reeuwijk  ............4..5....232
4  DES Lunteren  ..2................8224
5  Denk en Zet Culemborg  ..............3....6222
6  WSDV Wageningen  ................44..220
  IJmuiden  0................8..220
  WSDV Wageningen 2  ..44................220
9  DC Heteren  2......5............22-2
10  HDC Hoogeveen  ....3....4..........21-2
11  Brainsport Eindhoven 2  ..........40........21-8
12  Heijmans Excelsior  ......02............20-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 15-12-2018     Brainsport Eindhoven 2  -   IJmuiden  
0
-
8
 Danil Ubachs  - Martijn Schoenmaker  0-2
 Dmitry Shchrbtyuk  - Lars van Eeken  0-2
 Alexey Isupov  - Jens Mischke  0-2
 Moussa Raijoul  - Sake Pippel  0-2
   HDC Hoogeveen  -   WSDV Wageningen  
4
-
4
 Mart Slim  - Nathan van Beek  2-0
 Siebe Kortleven  - Erik van Wingerden (437) 0-2
 Lucas Kreeft  - Naomi Boeren  0-2
 Sophie Blenkers  - Csongor Bártfai  2-0
   WSDV Wageningen 2  -   DEZ Reeuwijk  
4
-
4
 Ewoud van Rosevelt  - Stan van der Meer  0-2
 Daniel Schmidt  - Laurent Glas  2-0
 Ieron Saed  - Willem Slappendel  0-2
 Harm Dresselhuis  - Marit Egas  2-0
   DES Lunteren  -   Het Noorden  
2
-
6
 Geert-Jan van de Mel  - Anand Dalaj  0-2
 Simon Janga  - Ruben Renken  0-2
 Rens Kool  - Stefan Koenen  0-2
 Jarno Ploeg  - Anujin Sharavsandan  2-0
   Denk en Zet Culemborg  -   Heijmans Excelsior  
6
-
2
 Jeroen van Keulen  - Mateo Yesildeniz Papen  2-0
 Lennart Koppelman  - Dennis van der Krogt  2-0
 Guyano de Vries  - Lysander van der Doelen  0-2
 Kenny Wang  - Haye Snijders  2-0
   DC Heteren  -   Brainsport Eindhoven  
2
-
6
 Merijn van Noorloos  - Tanya-Marie Cnossen (681) 0-2
 Nick Jansen  - Oleksandra Chumachenko  0-2
 Luka Weenink  - Alexei Ovsyanko  0-2
 Jesse Weenink  - Aleksandra Pechenizka  2-0