HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   NK voor Clubteams Welpen en Aspiranten/Junioren KNDB 2018

    
    Link   

  Welpen

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
 Jun-Asp 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DEZ Reeuwijk  ......5....488....4718
2  Het Noorden  ............4668..4716
3  Brainsport Eindhoven  ......287........64614
4  WSDV Wageningen  ......4..45..8....4610
5  HDC Hoogeveen  3..646............456
6  IJmuiden  ....0..287........442
7  Brainsport Eindhoven 2  ....14..0........643-10
8  WSDV Wageningen 2  44..3..1..........42-8
9  Denk en Zet Culemborg  02..............6342-10
10  DES Lunteren  02..0..........8..42-12
  Heijmans Excelsior  ..0............20842-12
12  DC Heteren  ....2......2..5..042-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 15-12-2018     HDC Hoogeveen  -   Brainsport Eindhoven  
6
-
2
 Sophie Blenkers  - Aleksandra Pechenizka  2-0
 Lucas Kreeft  - Tanya-Marie Cnossen (681) 0-2
 Siebe Kortleven  - Oleksandra Chumachenko  2-0
 Mart Slim  - Alexei Ovsyanko  2-0
   WSDV Wageningen 2  -   IJmuiden  
1
-
7
 Ieron Saed  - Lars van Eeken  0-2
 Harm Dresselhuis  - Martijn Schoenmaker  1-1
 Ewoud van Rosevelt  - Sake Pippel  0-2
 Daniel Schmidt  - Jens Mischke  0-2
   DES Lunteren  -   WSDV Wageningen  
0
-
8
 Simon Janga  - Naomi Boeren  0-2
 Geert-Jan van de Mel  - Csongor Bártfai  0-2
 Jarno Ploeg  - Nathan van Beek  0-2
 Rens Kool  - Erik van Wingerden (437) 0-2
   Denk en Zet Culemborg  -   DEZ Reeuwijk  
0
-
8
 Jeroen van Keulen  - Stan van der Meer  0-2
 Lennart Koppelman  - Willem Slappendel  0-2
 Guyano de Vries  - Laurent Glas  0-2
 Kenny Wang  - Marit Egas  0-2
   Heijmans Excelsior  -   Het Noorden  
0
-
8
 Dennis van der Krogt  - Anand Dalaj  0-2
 Lysander van der Doelen  - Stefan Koenen  0-2
 Mateo Yesildeniz Papen  - Anujin Sharavsandan  0-2
 Haye Snijders  - Anar Dalaj  0-2
   DC Heteren  -   Brainsport Eindhoven 2  
2
-
6
 Merijn van Noorloos  - Moussa Raijoul  2-0
 Nick Jansen  - Dmitry Shchrbtyuk  0-2
 Luka Weenink  - Allek Ubachs  0-2
 Jesse Weenink  - Alexey Isupov  0-2