HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   B10 Jeugdkampioenschap van Ukraine 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 B16 
 G16 
 B10 
 G10 
 B26 
 G26 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Tymur Zolotar  1905   Wel   8 7 0 1 14 70 76
2   Andrii Makhonin    Wel   8 5 2 1 12 74 81
3   Artem Filenko    Wel   8 4 3 1 11 77 82
4   Matviei Koliesnikov    Wel   8 4 3 1 11 74 79
5   Yevhen Bogush    Wel   8 4 3 1 11 73 73
6   Ivan Surov    Wel   8 4 2 2 10 73 80
7   Nazar Bobkov    Wel   8 4 2 2 10 66 72
8   Ihor Guliana    Wel   8 4 2 2 10 62 67
9   Vladyslav Sinko    Wel   8 4 1 3 9 70 76
10   Danylo Kurilkin    Wel   8 4 1 3 9 62 67
11   Yaroslav Mykytsei    Wel   8 4 1 3 9 60 66
12   Vladyslav Yevtushok    Wel   8 4 1 3 9 60 65
13   Mykola Bairak    Wel   8 4 1 3 9 57 62
14   Yehor Stenzhytskyi    Wel   8 4 1 3 9 53 58
15   Roman Pliukhin    Wel   8 4 0 4 8 68 74
16   Nazar Chornii    Wel   8 3 2 3 8 59 62
17   Taras Borysiuk    Wel   8 3 2 3 8 50 50
18   Tymofii Kobzev    Wel   8 3 1 4 7 67 73
19   Andrii Pustovoitenko    Wel   8 3 1 4 7 62 65
20   Denys Batrukov    Wel   8 3 1 4 7 53 58
21   Yevhen Oliynyk    Wel   8 3 0 5 6 55 55
22   Ali Yusifzade    Wel   8 3 0 5 6 50 50
23   Marian Sadurskyi    Wel   8 3 0 5 6 49 49
24   Zakhar Turchyk    Wel   8 2 1 5 5 59 64
25   Vladyslav Biloshkurskyi    Wel   8 2 1 5 5 49 49
26   Davyd Gnatiuk    Wel   8 1 3 4 5 46 46
27   Matvii Rozkoshenko    Wel   8 1 1 6 3 43 43
28   Dummy    Wel   6 0 0 6 0 33 33
29   Dmytro Kozachok    Wel   2 0 0 2 0 17 17
 Ronde 8 
 di 05-02-2019  Andrii Makhonin  - Tymur Zolotar (1905) 2-0
 Artem Filenko  - Matviei Koliesnikov  1-1
 Ivan Surov  - Nazar Bobkov  1-1
 Yevhen Bogush  - Danylo Kurilkin  2-0
 Yaroslav Mykytsei  - Vladyslav Sinko  1-1
 Roman Pliukhin  - Ihor Guliana  0-2
 Tymofii Kobzev  - Mykola Bairak  0-2
 Vladyslav Yevtushok  - Denys Batrukov  2-0
 Yehor Stenzhytskyi  - Yevhen Oliynyk  2-0
 Ali Yusifzade  - Taras Borysiuk  0-2
 Zakhar Turchyk  - Nazar Chornii  0-2
 Marian Sadurskyi  - Vladyslav Biloshkurskyi  2-0
 Andrii Pustovoitenko  - Matvii Rozkoshenko  2-0