HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Sepolno Krajenskie 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Zoja Golubeva GMIF 2267   Vro   9 3 6 0 12 71 83
2   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2217   Vro   9 3 6 0 12 69 81
3   Natalia Sadowska MFF 2048   Vro   9 3 5 1 11 70 82
4   Matrena Nogovitsyna MIF 2186   Vro   9 3 5 1 11 69 81
5   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2198   Vro   9 3 4 2 10 71 83
6   Vitalia Doumesh MIF 2125   Vro   9 2 6 1 10 70 82
  Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   Vro   9 2 6 1 10 70 82
  Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   9 2 6 1 10 70 82
9   Viktoriya Motrichko MFF 2149   Vro   9 2 6 1 10 67 79
10   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2199   Vro   9 3 4 2 10 55 65
11   Olga Sadovskaja MIF 2157   Vro   9 2 5 2 9 72 84
12   Lyudmila Litvinenko MIF 2146   Vro   9 2 5 2 9 69 81
13   Nika Leopoldova    Vro   9 1 7 1 9 66 78
14   Yuliia Makarenkova    Vro   9 1 7 1 9 63 75
15   Irina Pashkevich GMIF 2161   Vro   9 1 7 1 9 62 73
  Sabina Kovalevskaja    Vro   9 1 7 1 9 62 72
17   Ewa Kosobudzka  1903   Vro   9 2 5 2 9 55 65
  Anna Chylewska-Sroka MFF 1953   Vro   9 2 5 2 9 55 65
19   Darya Tkachenko GMIF 2204   Vro   9 2 4 3 8 66 77
20   Heike Verheul MFF 1977   Vro   9 0 7 2 7 59 69
21   Danuta Skrzynska    Vro   9 1 1 7 3 62 72
22   Iepie Poepjes-Koopman MFF 1923   Vro   9 0 2 7 2 62 72
 Ronde 9 
 wo 14-07-2010  Natalia Sadowska (2048) - Zoja Golubeva (2267) 1-1Partij
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2198) - Tamara Tansykkuzhina (2217) 0-2Partij
 Olga Baltazhy (2178) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2125) - Viktoriya Motrichko (2149) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2186) - Darya Tkachenko (2204) 2-0Partij
 Nika Leopoldova  - Irina Pashkevich (2161) 1-1Partij
 Lyudmila Litvinenko (2146) - Yuliia Makarenkova  1-1Partij
 Olga Sadovskaja (2157) - Sabina Kovalevskaja  1-1Partij
 Ewa Kosobudzka (1903) - Heike Verheul (1977) 1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2199) - Iepie Poepjes-Koopman (1923) 2-0Partij
 Anna Chylewska-Sroka (1953) - Danuta Skrzynska  2-0Partij