HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   World Cup Vrouwen Ufa 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Zoja Golubeva GMIF 2255   Vro   9 4 5 0 13 77 89
2   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2236   Vro   9 5 3 1 13 73 85
3   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2199   Vro   9 3 6 0 12 72 85
4   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2264   Vro   9 3 6 0 12 71 84
5   Viktoriya Motrichko MFF 2124   Vro   9 3 5 1 11 79 92
6   Aygul Idrisova    Vro   9 3 5 1 11 78 91
7   Darya Tkachenko GMIF 2192   Vro   9 3 5 1 11 70 83
8   Olesia Abdullina MIF 2153   Vro   9 3 5 1 11 69 82
  Guzel Georgieva-Ishmuratova MIF 2123   Vro   9 2 7 0 11 69 82
  Irina Platonova MIF 2213   Vro   9 2 7 0 11 69 82
11   Natalia Shestakova MIF 2146   Vro   9 4 3 2 11 67 80
12   Matrena Nogovitsyna MIF 2233   Vro   9 3 5 1 11 60 73
13   Nika Leopoldova    Vro   9 3 4 2 10 71 84
14   Olga Fedorovich MIF 2128   Vro   9 3 4 2 10 66 78
15   Lyudmila Litvinenko MIF 2146   Vro   9 2 5 2 9 72 85
16   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2141   Vro   9 3 3 3 9 70 83
17   Regina Ajupova    Vro   9 3 3 3 9 67 80
18   Viktoriya Belaya    Vro   9 3 3 3 9 66 78
19   Gulnaz Abubakirova    Vro   9 3 3 3 9 64 76
20   Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   9 2 5 2 9 61 74
  Marina Borkowa MIF 2160   Vro   9 1 7 1 9 61 72
22   Vitalia Doumesh MIF 2139   Vro   9 1 7 1 9 59 70
23   Irina Pashkevich GMIF 2167   Vro   9 1 6 2 8 63 74
  Alia Aminova    Vro   9 3 2 4 8 63 74
  Angelina Popova  1940   Vro   9 1 6 2 8 63 74
  Julia Valeeva    Vro   9 0 8 1 8 63 74
27   Nona Savina MIF 2135   Vro   9 1 6 2 8 62 73
28   Yuliia Makarenkova    Vro   9 1 6 2 8 59 69
29   Rufina Ajupova    Vro   9 1 6 2 8 56 66
30   Hanqing Zhao  1997   Vro   9 2 4 3 8 53 65
  Sixuan Shi  1981   Vro   9 2 4 3 8 53 64
32   Christina Osipova    Vro   9 2 4 3 8 48 59
33   Olga Reynish MIF 2108   Vro   9 1 5 3 7 57 68
34   Yulia Yurkova  1931   Vro   9 2 3 4 7 53 63
35   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1887   Vro   9 2 2 5 6 51 62
36   Ksenia Nakhova    Vro   9 1 3 5 5 52 62
37   Azaliya Sagitova    Vro   9 0 4 5 4 49 58
38   Polina Bolotkova    Vro   9 0 3 6 3 59 70
 Ronde 9 
 zo 24-07-2011  Nina Hoekman-Jankovskaja (2236) - Elena Milshina-Djemotskina (2199) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2124) - Zoja Golubeva (2255) 0-2Partij
 Matrena Nogovitsyna (2233) - Irina Platonova (2213) 1-1Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2264) - Nika Leopoldova  2-0Partij
 Gulnaz Abubakirova  - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 0-2Partij
 Olesia Abdullina (2153) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 2-0Partij
 Darya Tkachenko (2192) - Viktoriya Belaya  2-0Partij
 Lyudmila Litvinenko (2146) - Christina Osipova  1-1Partij
 Regina Ajupova  - Marina Borkowa (2160) 1-1Partij
 Julia Valeeva  - Olga Fedorovich (2128) 0-2Partij
 Natalia Shestakova (2146) - Aygul Idrisova  1-1Partij
 Olga Baltazhy (2178) - Vitalia Doumesh (2139) 1-1Partij
 Irina Pashkevich (2167) - Olga Reynish (2108) 1-1Partij
 Angelina Popova (1940) - Hanqing Zhao (1997) 1-1Partij
 Nona Savina (2135) - Rufina Ajupova  1-1Partij
 Alia Aminova  - Yuliia Makarenkova  1-1Partij
 Sixuan Shi (1981) - Azaliya Sagitova  2-0Partij
 Polina Bolotkova  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1887) 1-1Partij
 Ksenia Nakhova  - Yulia Yurkova (1931) 0-2Partij