HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Vilnius 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Baltazhy MIF 2214   Vro   9 5 4 0 14 77 91
  Tanya Chub MIF 2219   Vro   9 6 2 1 14 77 91
3   Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   Vro   9 5 3 1 13 74 88
4   Vitalia Doumesh MIF 2108   Vro   9 4 4 1 12 74 88
5   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2193   Vro   9 4 3 2 11 79 93
6   Tatiana Teterina MIF 1889   Vro   9 3 5 1 11 76 90
7   Olga Kamychleeva GMIF 2234   Vro   9 3 5 1 11 73 87
8   Zoja Golubeva GMIF 2295   Vro   9 3 5 1 11 64 76
  Vladislava Androlojc-Valjukevic MIF 2240   Vro   9 3 5 1 11 64 75
10   Egle Jankauskaite  2046   Vro   9 2 6 1 10 74 87
11   Ziwille Ringelene GMIF 2136   Vro   9 3 4 2 10 70 84
12   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   Vro   9 2 6 1 10 66 80
  Darya Tkachenko  2159   Vro   9 4 2 3 10 66 80
14   Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   Vro   9 1 8 0 10 65 76
15   Marina Borkowa MIF 2190   Vro   9 2 6 1 10 64 75
16   Piret Viirma  1857   Vro   9 3 4 2 10 63 74
17   Irina Pashkevich GMIF 2149   Vro   9 2 6 1 10 61 74
18   Aleksandra Burnasheva  2091   Vro   9 5 0 4 10 58 69
19   Olesia Abdullina  1800   Vro   9 2 5 2 9 71 85
20   Olga Sadovskaja MIF 2117   Vro   9 3 3 3 9 69 80
21   Nona Savina MIF 2142   Vro   9 3 3 3 9 62 73
  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2108   Vro   9 2 5 2 9 62 73
23   Marieke Quant    Vro   9 3 3 3 9 60 72
24   Anna Chylewska-Sroka  1929   Vro   9 2 5 2 9 57 71
25   Nadejda Drouzhinina    Vro   9 3 3 3 9 49 58
26   Erna Wanders MIF 2174   Vro   9 2 4 3 8 66 79
27   Laima Adlyte  2058   Vro   9 1 6 2 8 65 77
28   Antra Valnere  2018   Vro   9 2 4 3 8 61 72
29   Marika Azojan  1800   Vro   9 3 2 4 8 59 69
30   Jelena Borisova  2100   Vro   9 3 2 4 8 58 69
31   Agne Bucinskaite  2100   Vro   9 2 4 3 8 55 65
32   Galina Berezhnova    Vro   9 1 5 3 7 63 74
33   Elena Gratsheva  2100   Vro   9 2 3 4 7 62 75
  Rima Danileviciene  2030   Vro   9 3 1 5 7 62 72
35   Natalja Gerasimovich  2043   Vro   9 2 3 4 7 58 72
36   Natalia Gorelaja  1800   Vro   9 2 3 4 7 53 65
37   Malgorzata Skolimowska  1800   Vro   9 1 4 4 6 56 67
38   Sara Danese    Vro   9 1 3 5 5 54 64
39   Patrycja Marusiak  2100   Vro   9 1 1 7 3 53 64
40   Ieva Buzinskait√©  1800   Vro   9 0 2 7 2 52 61
Olga BaltazhyTanya ChubElena Milshina-Djemotskina
Vitalia DoumeshTamara TansykkuzhinaTatiana Teterina
Olga KamychleevaZoja Golubeva
Nina Hoekman-Jankovskaja
Darya TkachenkoGuzel Georgieva-IshmuratovaMarina Borkowa
Piret ViirmaIrina Pashkevich
Olesia AbdullinaOlga Sadovskaja
 Ronde 9 
 zo 22-09-2002  Antra Valnere (2018) - Piret Viirma (1857) 0-2Partij
 Darya Tkachenko (2159) - Tanya Chub (2219) 0-2Partij
 Vladislava Androlojc-Valjukevic (2240) - Olga Sadovskaja (2117) 2-0Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2193) - Vitalia Doumesh (2108) 0-2Partij
 Malgorzata Skolimowska (1800) - Marika Azojan (1800) 0-2Partij
 Ziwille Ringelene (2136) - Olga Baltazhy (2214) 0-2Partij
 Irina Pashkevich (2149) - Agne Bucinskaite (2100) 2-0Partij
 Laima Adlyte (2058) - Aleksandra Burnasheva (2091) 0-2Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2166) - Tatiana Teterina (1889) 1-1Partij
 Patrycja Marusiak (2100) - Sara Danese  1-1Partij
 Olga Kamychleeva (2234) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) 1-1Partij
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) - Marina Borkowa (2190) 1-1Partij
 Egle Jankauskaite (2046) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) 1-1Partij
 Elena Gratsheva (2100) - Marieke Quant  0-2Partij
 Natalia Gorelaja (1800) - Galina Berezhnova  1-1Partij
 Zoja Golubeva (2295) - Olesia Abdullina (1800) 2-0Partij
 Nadejda Drouzhinina  - Erna Wanders (2174) 2-0Partij
 Rima Danileviciene (2030) - Nona Savina (2142) 0-2Partij
 Anna Chylewska-Sroka (1929) - Natalja Gerasimovich (2043) 2-0Partij
 Ieva Buzinskait√© (1800) - Jelena Borisova (2100) 0-2Partij