HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Vilnius 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ziwille Ringelene GMIF   Vro   1 1 0 0 2 0 0
2   Elena Milshina-Djemotskina MFF   Vro   1 1 0 0 2 0 0
3   Olesia Abdullina    Vro   1 1 0 0 2 0 0
4   Tanya Chub MIF 1367   Vro   1 1 0 0 2 0 0
5   Olga Sadovskaja MIF   Vro   1 1 0 0 2 0 0
6   Olga Baltazhy MIF   Vro   1 1 0 0 2 0 0
7   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 1365   Vro   1 1 0 0 2 0 0
  Agne Bucinskaite    Vro   1 1 0 0 2 0 0
  Tamara Tansykkuzhina GMIF   Vro   1 1 0 0 2 0 0
  Elena Gratsheva    Vro   1 1 0 0 2 0 0
11   Nona Savina MIF   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Marina Borkowa MIF   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Olga Kamychleeva GMIF 1335   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Vitalia Doumesh MIF 1268   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Erna Wanders MIF 1296   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Egle Jankauskaite    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Laima Adlyte    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Tatiana Teterina MIF   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Zoja Golubeva GMIF   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Jelena Borisova    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Piret Viirma    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Guzel Georgieva-Ishmuratova    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Marika Azojan    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Sara Danese    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Galina Berezhnova    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Vladislava Androlojc-Valjukevic MIF   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Malgorzata Skolimowska    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Anna Chylewska-Sroka    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Antra Valnere    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
31   Natalja Gerasimovich    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Patrycja Marusiak    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Aleksandra Burnasheva    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Natalia Gorelaja    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Irina Pashkevich GMIF   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Darya Tkachenko    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Ieva Buzinskait√©    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Nadejda Drouzhinina    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Marieke Quant  1066   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Rima Danileviciene    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 ma 16-09-2002  Erna Wanders (1296) - Egle Jankauskaite  1-1Partij
 Vladislava Androlojc-Valjukevic  - Antra Valnere  1-1Partij
 Tatiana Teterina  - Piret Viirma  1-1Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  - Anna Chylewska-Sroka  1-1Partij
 Nona Savina  - Zoja Golubeva  1-1Partij
 Marieke Quant (1066) - Ziwille Ringelene  0-2Partij
 Elena Milshina-Djemotskina  - Irina Pashkevich  2-0Partij
 Patrycja Marusiak  - Tamara Tansykkuzhina  0-2Partij
 Nina Hoekman-Jankovskaja (1365) - Rima Danileviciene  2-0Partij
 Nadejda Drouzhinina  - Olga Sadovskaja  0-2Partij
 Vitalia Doumesh (1268) - Laima Adlyte  1-1Partij
 Sara Danese  - Malgorzata Skolimowska  1-1Partij
 Tanya Chub (1367) - Natalja Gerasimovich  2-0Partij
 Ieva Buzinskait√©  - Elena Gratsheva  0-2Partij
 Agne Bucinskaite  - Natalia Gorelaja  2-0Partij
 Aleksandra Burnasheva  - Olesia Abdullina  0-2Partij
 Marina Borkowa  - Olga Kamychleeva (1335) 1-1Partij
 Galina Berezhnova  - Guzel Georgieva-Ishmuratova  1-1Partij
 Olga Baltazhy  - Darya Tkachenko  2-0Partij
 Marika Azojan  - Jelena Borisova  1-1Partij