HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Vilnius 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Agne Bucinskaite  2100   Vro   1 1 0 0 2 0 0
2   Olga Baltazhy MIF 2214   Vro   1 1 0 0 2 0 0
3   Elena Gratsheva  2100   Vro   1 1 0 0 2 0 0
  Olesia Abdullina  1800   Vro   1 1 0 0 2 0 0
  Ziwille Ringelene GMIF 2136   Vro   1 1 0 0 2 0 0
  Olga Sadovskaja MIF 2117   Vro   1 1 0 0 2 0 0
  Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   Vro   1 1 0 0 2 0 0
8   Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   Vro   1 1 0 0 2 0 0
9   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2193   Vro   1 1 0 0 2 0 0
10   Tanya Chub MIF 2219   Vro   1 1 0 0 2 0 0
11   Olga Kamychleeva GMIF 2234   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Vitalia Doumesh MIF 2108   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Piret Viirma  1857   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Erna Wanders MIF 2174   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Egle Jankauskaite  2046   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Tatiana Teterina MIF 1889   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Galina Berezhnova    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Zoja Golubeva GMIF 2295   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Jelena Borisova  2100   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Antra Valnere  2018   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Marika Azojan  1800   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Sara Danese    Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Vladislava Androlojc-Valjukevic MIF 2240   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Malgorzata Skolimowska  1800   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Anna Chylewska-Sroka  1929   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Nona Savina MIF 2142   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2108   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Laima Adlyte  2058   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
  Marina Borkowa MIF 2190   Vro   1 0 1 0 1 -1 0
31   Marieke Quant    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Rima Danileviciene  2030   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Natalja Gerasimovich  2043   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Patrycja Marusiak  2100   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Aleksandra Burnasheva  2091   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Natalia Gorelaja  1800   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Darya Tkachenko  2159   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Irina Pashkevich GMIF 2149   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Nadejda Drouzhinina    Vro   1 0 0 1 0 -2 0
  Ieva Buzinskait√©  1800   Vro   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 ma 16-09-2002  Erna Wanders (2174) - Egle Jankauskaite (2046) 1-1Partij
 Vladislava Androlojc-Valjukevic (2240) - Antra Valnere (2018) 1-1Partij
 Tatiana Teterina (1889) - Piret Viirma (1857) 1-1Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) - Anna Chylewska-Sroka (1929) 1-1Partij
 Nona Savina (2142) - Zoja Golubeva (2295) 1-1Partij
 Marieke Quant  - Ziwille Ringelene (2136) 0-2Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2166) - Irina Pashkevich (2149) 2-0Partij
 Patrycja Marusiak (2100) - Tamara Tansykkuzhina (2193) 0-2Partij
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) - Rima Danileviciene (2030) 2-0Partij
 Nadejda Drouzhinina  - Olga Sadovskaja (2117) 0-2Partij
 Vitalia Doumesh (2108) - Laima Adlyte (2058) 1-1Partij
 Sara Danese  - Malgorzata Skolimowska (1800) 1-1Partij
 Tanya Chub (2219) - Natalja Gerasimovich (2043) 2-0Partij
 Ieva Buzinskait√© (1800) - Elena Gratsheva (2100) 0-2Partij
 Agne Bucinskaite (2100) - Natalia Gorelaja (1800) 2-0Partij
 Aleksandra Burnasheva (2091) - Olesia Abdullina (1800) 0-2Partij
 Marina Borkowa (2190) - Olga Kamychleeva (2234) 1-1Partij
 Galina Berezhnova  - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2214) - Darya Tkachenko (2159) 2-0Partij
 Marika Azojan (1800) - Jelena Borisova (2100) 1-1Partij