HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Vilnius 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tanya Chub MIF 2219   Vro   4 3 1 0 7 10 17
2   Tatiana Teterina MIF 1889   Vro   4 3 1 0 7 10 15
3   Olga Baltazhy MIF 2214   Vro   4 3 1 0 7 9 16
4   Egle Jankauskaite  2046   Vro   4 2 2 0 6 9 14
  Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   Vro   4 2 2 0 6 9 14
6   Vitalia Doumesh MIF 2108   Vro   4 2 2 0 6 7 11
7   Piret Viirma  1857   Vro   4 1 3 0 5 11 18
8   Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   Vro   4 2 1 1 5 10 17
9   Olga Sadovskaja MIF 2117   Vro   4 2 1 1 5 9 16
  Erna Wanders MIF 2174   Vro   4 1 3 0 5 9 15
  Ziwille Ringelene GMIF 2136   Vro   4 2 1 1 5 9 14
12   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2193   Vro   4 2 1 1 5 8 15
  Olesia Abdullina  1800   Vro   4 2 1 1 5 8 15
  Elena Gratsheva  2100   Vro   4 1 3 0 5 8 14
15   Jelena Borisova  2100   Vro   4 2 1 1 5 6 13
  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   Vro   4 1 3 0 5 6 10
17   Olga Kamychleeva GMIF 2234   Vro   4 1 2 1 4 10 16
18   Zoja Golubeva GMIF 2295   Vro   4 1 2 1 4 9 15
  Nona Savina MIF 2142   Vro   4 1 2 1 4 9 15
20   Marieke Quant    Vro   4 1 2 1 4 8 13
  Aleksandra Burnasheva  2091   Vro   4 2 0 2 4 8 13
22   Natalja Gerasimovich  2043   Vro   4 2 0 2 4 7 14
23   Darya Tkachenko  2159   Vro   4 2 0 2 4 6 13
  Vladislava Androlojc-Valjukevic MIF 2240   Vro   4 1 2 1 4 6 12
25   Laima Adlyte  2058   Vro   4 0 3 1 3 10 16
26   Antra Valnere  2018   Vro   4 1 1 2 3 9 14
  Agne Bucinskaite  2100   Vro   4 1 1 2 3 9 14
28   Anna Chylewska-Sroka  1929   Vro   4 1 1 2 3 8 15
29   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2108   Vro   4 0 3 1 3 7 12
  Marina Borkowa MIF 2190   Vro   4 0 3 1 3 7 12
  Irina Pashkevich GMIF 2149   Vro   4 0 3 1 3 7 12
32   Natalia Gorelaja  1800   Vro   4 1 1 2 3 6 12
  Marika Azojan  1800   Vro   4 1 1 2 3 6 11
34   Rima Danileviciene  2030   Vro   4 1 0 3 2 9 15
35   Patrycja Marusiak  2100   Vro   4 1 0 3 2 8 13
  Galina Berezhnova    Vro   4 0 2 2 2 8 13
37   Sara Danese    Vro   4 0 2 2 2 7 12
38   Malgorzata Skolimowska  1800   Vro   4 0 2 2 2 6 13
39   Nadejda Drouzhinina    Vro   4 0 1 3 1 5 10
  Ieva Buzinskait√©  1800   Vro   4 0 1 3 1 5 10
 Ronde 4 
 wo 18-09-2002  Darya Tkachenko (2159) - Sara Danese  2-0Partij
 Nona Savina (2142) - Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) 0-2Partij
 Malgorzata Skolimowska (1800) - Vladislava Androlojc-Valjukevic (2240) 0-2Partij
 Olga Sadovskaja (2117) - Antra Valnere (2018) 2-0Partij
 Ziwille Ringelene (2136) - Erna Wanders (2174) 1-1Partij
 Marieke Quant  - Rima Danileviciene (2030) 2-0Partij
 Irina Pashkevich (2149) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2108) 1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2166) - Tamara Tansykkuzhina (2193) 1-1Partij
 Olga Kamychleeva (2234) - Egle Jankauskaite (2046) 0-2Partij
 Elena Gratsheva (2100) - Piret Viirma (1857) 1-1Partij
 Natalia Gorelaja (1800) - Marina Borkowa (2190) 1-1Partij
 Zoja Golubeva (2295) - Vitalia Doumesh (2108) 0-2Partij
 Natalja Gerasimovich (2043) - Agne Bucinskaite (2100) 2-0Partij
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) - Anna Chylewska-Sroka (1929) 2-0Partij
 Nadejda Drouzhinina  - Marika Azojan (1800) 0-2Partij
 Ieva Buzinskait√© (1800) - Patrycja Marusiak (2100) 0-2Partij
 Aleksandra Burnasheva (2091) - Galina Berezhnova  2-0Partij
 Jelena Borisova (2100) - Tatiana Teterina (1889) 0-2Partij
 Olga Baltazhy (2214) - Tanya Chub (2219) 1-1Partij
 Olesia Abdullina (1800) - Laima Adlyte (2058) 2-0Partij