HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Mlawa 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Darya Tkachenko  2162   Vro   9 4 5 0 13 73 85
2   Elena Milshina-Djemotskina  2183   Vro   9 3 6 0 12 74 87
3   Matrena Nogovitsyna    Vro   9 4 4 1 12 72 85
4   Tanya Chub MF 2243   Vro   9 3 5 1 11 77 90
5   Tamara Tansykkuzhina  2238   Vro   9 2 7 0 11 75 88
6   Lyudmila Litvinenko    Vro   9 2 7 0 11 74 86
7   Olga Baltazhy  2163   Vro   9 2 7 0 11 69 81
8   Guzel Georgieva-Ishmuratova  2131   Vro   9 4 3 2 11 64 76
9   Natalia Shestakova    Vro   9 2 6 1 10 71 84
10   Irina Pashkevich  2200   Vro   9 2 6 1 10 67 80
11   Olga Reynish  2113   Vro   9 3 4 2 10 65 78
12   Vitalia Doumesh  2194   Vro   9 3 4 2 10 63 74
  Marina Borkowa  2165   Vro   9 2 6 1 10 63 74
14   Antra Valnere  2021   Vro   9 1 7 1 9 68 79
15   Iepie Poepjes-Koopman  1965   Vro   9 2 5 2 9 64 77
16   Egle Jankauskaite  2046   Vro   9 1 7 1 9 63 75
17   Ekaterina Chirkova-Antufijeva    Vro   9 2 5 2 9 59 71
18   Astrid van der Stelt  1985   Vro   9 3 3 3 9 48 58
19   Laima Adlyte  2058   Vro   9 1 6 2 8 67 78
20   Tatiana Lebedeva    Vro   9 2 4 3 8 65 76
21   Olesia Abdullina    Vro   9 1 6 2 8 63 75
22   Anna Chylewska-Sroka  1930   Vro   9 2 4 3 8 61 73
  Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite  2094   Vro   9 2 4 3 8 61 73
24   Svetlana Gorbachenko    Vro   9 2 3 4 7 53 64
25   Marika Azojan    Vro   9 2 3 4 7 49 60
26   Piret Viirma  1856   Vro   9 1 4 4 6 55 67
27   Magdalena Nowicka    Vro   9 1 4 4 6 54 67
28   Sarah Rijgersberg    Vro   9 0 6 3 6 52 61
29   Aneta-Kinga Sobiegraj    Vro   9 1 4 4 6 51 61
30   Emilia Gawlinska    Vro   9 1 3 5 5 49 59
 Ronde 9 
 di 28-09-2004  Magdalena Nowicka  - Aneta-Kinga Sobiegraj  1-1
 Piret Viirma (1856) - Svetlana Gorbachenko  1-1
 Olesia Abdullina  - Marika Azojan  1-1
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2094) - Tatiana Lebedeva  1-1
 Astrid van der Stelt (1985) - Emilia Gawlinska  2-0
 Iepie Poepjes-Koopman (1965) - Sarah Rijgersberg  2-0
 Antra Valnere (2021) - Laima Adlyte (2058) 2-0
 Ekaterina Chirkova-Antufijeva  - Egle Jankauskaite (2046) 1-1
 Vitalia Doumesh (2194) - Anna Chylewska-Sroka (1930) 2-0
 Olga Reynish (2113) - Marina Borkowa (2165) 1-1
 Lyudmila Litvinenko  - Irina Pashkevich (2200) 1-1
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2131) - Tanya Chub (2243) 1-1
 Tamara Tansykkuzhina (2238) - Matrena Nogovitsyna  1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2183) - Olga Baltazhy (2163) 1-1
 Darya Tkachenko (2162) - Natalia Shestakova  2-0