HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Rapid Women Tallinn 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2264   Vro   9 6 2 1 14 80 93
2   Ayyyna Sobakina MFF 2141   Vro   9 6 1 2 13 74 88
3   Nika Leopoldova    Vro   9 6 1 2 13 72 86
4   Viktoriya Motrichko MIF 2104   Vro   9 5 2 2 12 81 95
5   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2196   Vro   9 4 4 1 12 75 89
6   Matrena Nogovitsyna GMIF 2229   Vro   9 4 3 2 11 77 91
7   Natalia Shestakova MIF 2146   Vro   9 4 3 2 11 74 87
8   Angelina Popova  1940   Vro   9 4 3 2 11 71 85
9   Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   9 5 1 3 11 68 82
10   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1880   Vro   9 4 2 3 10 66 78
11   Nurguyana Azarova    Vro   9 5 0 4 10 64 78
12   Piret Viirma MFF 1975   Vro   9 4 2 3 10 62 76
13   Aygul Idrisova MFF 2168   Vro   9 3 3 3 9 69 82
14   Guzel Georgieva MIF 2123   Vro   9 3 3 3 9 64 77
15   Yulia Yurkova  1944   Vro   9 4 1 4 9 63 76
16   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2071   Vro   9 4 1 4 9 62 74
17   Maria Kvasova    Vro   9 4 1 4 9 47 56
18   Leticija Dubickaite    Vro   9 4 0 5 8 69 82
  Marina Samoilova    Vro   9 2 4 3 8 69 82
20   Joanna Sild    Vro   9 3 2 4 8 62 75
21   Rima Danileviciene  2006   Vro   9 2 4 3 8 61 72
22   Anneli Trees    Vro   9 3 2 4 8 49 59
23   Marina Sipovich  1947   Vro   9 3 1 5 7 60 71
24   Tatjana Arole    Vro   9 2 2 5 6 53 65
25   Veronika Pikkel    Vro   9 2 2 5 6 50 63
  Elena Kychkina    Vro   9 2 2 5 6 50 61
27   Britta-Elisabeth Koorem    Vro   9 1 2 6 4 51 63
28   Dummy    Vro   9 0 0 9 0 50 59
Tamara TansykkuzhinaAyyyna SobakinaNika Leopoldova
Viktoriya MotrichkoElena Milshina-DjemotskinaMatrena Nogovitsyna
Natalia ShestakovaAngelina PopovaOlga Baltazhy
Aianika Kolodeznikova-KychkinaNurguyana AzarovaPiret Viirma
Aygul IdrisovaGuzel GeorgievaYulia Yurkova
Romualda Shidlauskene-VitkauskaiteMaria KvasovaLeticija Dubickaite
Joanna Sild
 Ronde 9 
 di 24-07-2012  Veronika Pikkel  - Tatjana Arole  1-1
 Anneli Trees  - Britta-Elisabeth Koorem  2-0
 Maria Kvasova  - Elena Kychkina  2-0
 Joanna Sild  - Rima Danileviciene (2006) 1-1
 Marina Sipovich (1947) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1880) 0-2
 Marina Samoilova  - Nurguyana Azarova  0-2
 Piret Viirma (1975) - Leticija Dubickaite  2-0
 Olga Baltazhy (2178) - Aygul Idrisova (2168) 2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2196) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2071) 2-0
 Guzel Georgieva (2123) - Ayyyna Sobakina (2141) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2229) - Nika Leopoldova  0-2
 Natalia Shestakova (2146) - Viktoriya Motrichko (2104) 2-0
 Tamara Tansykkuzhina (2264) - Angelina Popova (1940) 1-1