HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG WK Rapid Women Lille 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2234   Vro   8 3 5 0 11 57 68
2   Viktoriya Motrichko MIF 2104   Vro   8 4 3 1 11 56 67
3   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1880   Vro   8 3 5 0 11 54 65
4   Matrena Nogovitsyna GMIF 2229   Vro   8 3 4 1 10 56 67
5   Aygul Idrisova MFF 2168   Vro   8 2 6 0 10 54 65
6   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2141   Vro   8 3 4 1 10 51 62
7   Nika Leopoldova    Vro   8 2 5 1 9 57 68
8   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2196   Vro   8 1 7 0 9 55 66
9   Natalia Shestakova MIF 2146   Vro   8 4 1 3 9 54 65
10   Olesia Abdullina MIF 2153   Vro   8 3 3 2 9 50 61
11   Lyudmila Litvinenko MIF 2146   Vro   8 2 4 2 8 52 63
  Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   8 2 4 2 8 52 63
  Mei-Jhi Wu MFF 2004   Vro   8 2 4 2 8 52 63
14   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2264   Vro   8 3 2 3 8 49 60
15   Nurguyana Azarova    Vro   8 2 4 2 8 47 57
16   Sixuan Shi  1981   Vro   8 2 4 2 8 45 55
17   Nandintsetseg Batdelger    Vro   8 2 4 2 8 43 52
18   Mandakhnaran Erdenetsogt    Vro   8 3 3 2 8 34 42
19   Angelina Popova  1940   Vro   8 2 3 3 7 42 52
20   Nyamgerel Sukhee    Vro   8 2 4 2 7 40 50
21   Bo Lian    Vro   8 3 1 4 7 39 49
22   Enkhtuya Gombosuren    Vro   8 2 2 4 6 47 57
23   Hanqing Zhao  1997   Vro   8 1 4 3 6 46 57
24   Nyamjargal Munkhbaatar  1911   Vro   8 2 2 4 6 40 49
25   Wenxi Fang  1931   Vro   8 1 2 5 4 43 52
26   Dummy    Vro   8 0 0 8 0 42 50
 Ronde 8 
 ma 20-08-2012  Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Elena Milshina-Djemotskina (2196) 1-1Partij
 Natalia Shestakova (2146) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1880) 0-2Partij
 Aygul Idrisova (2168) - Matrena Nogovitsyna (2229) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2104) - Nina Hoekman-Jankovskaja (2234) 1-1Partij
 Bo Lian  - Wenxi Fang (1931) 2-0
 Hanqing Zhao (1997) - Enkhtuya Gombosuren  0-2
 Sixuan Shi (1981) - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 2-0
 Nyamgerel Sukhee  - Lyudmila Litvinenko (2146) 0-2
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Mei-Jhi Wu (2004) 1-1
 Nurguyana Azarova  - Olga Baltazhy (2178) 1-1
 Nandintsetseg Batdelger  - Tamara Tansykkuzhina (2264) 1-1
 Olesia Abdullina (2153) - Nika Leopoldova  1-1